Microsoft'tan garip bir istek...

CHIP Online
23-08-2009, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Microsoft'un, kendisi için yazılım geliştirenlerden çok özel bir isteği var. İşte tüm detaylar...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/micr ... ir-istek_14772.html

Resimlerle: Microsoft Store böyle gözükebilir

Tech Flash tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan son rapora göre, yazılım sektörünün bir numaralı ismi olan Microsoft, yazılım geliştiricilerine öneride bulunarak geliştirdikleri uygulamaların fiyat etiketini biraz daha yükseltmelerini istedi.

Rapora göre, her ne kadar bilgisayar kullanıcıları uygulamalar için 0.99 Dolar'lık  bir ödeme yapmayı tercih ediyor olsalar da Microsoft, bu geliştirilen uygulamaların daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olması gerektiği görüşünde.

Bilindiği üzere yazılım devi, Mobile MarketPlace adını taşıyan ve geliştirilen uygulamaların yer alacağı bir vitrini kullanıma sunacak ve böylece akıllı telefon pazarında Apple'ın karşısında ciddi bir rakip olmaya çalışacak.

Tüm konu: Microsoft'tan garip bir istek...

İzleyin: MS kusmaktan vazgeçti!

Resimlerle: Microsoft Store böyle gözükebilir

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Microsoft, neden uygulamaların fiyatlarınının yükseltilmesini istiyor olabilir?

Süleyman.
23-08-2009, 19:53   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Hiçbir zaman anlamış değiliz...

Toxic
23-08-2009, 20:29   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,600 mesaj
Alıntı: Süleyman.  
Hiçbir zaman anlamış değiliz...
doğru,ben de hiçbir zaman anlamadım Beğendim

Fattur
25-08-2009, 06:00   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Zamanı gelince anlayacaksınız :)

Hiper£l£v£nKids
25-08-2009, 10:28   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj

Emi Microsoft, ben Steve'in yerinde olsaydım 20 kuruş yapardım bir ürünü satırlarda patlama yaşanırdı.Hmm..Windows 7 Home Premium'u yap 75$ herkes rahatlasın, sende bizde..

toddler
27-08-2009, 06:09   |  #6  
Yıllanmış Üye
220 mesaj

Kendi ürünün zaten pahalı bırak kullanıcılar diğer yazılımlara fazla para vermesin. Zaten ücretsiz bir sürü yazılım varken yazılım üreticileri zorda bırakmanın manası ne. Yoksa firmaları batırıp yazılım işinidemi ele alacak :D

huseyin__06
27-08-2009, 06:27   |  #7  
Yeni Üye
31 mesaj
Alıntı: toddler  
Kendi ürünün zaten pahalı bırak kullanıcılar diğer yazılımlara fazla para vermesin. Zaten ücretsiz bir sürü yazılım varken yazılım üreticileri zorda bırakmanın manası ne. Yoksa firmaları batırıp yazılım işinidemi ele alacak :