Microsoft'un en riskli ürünü o olacak!

CHIP Online
25-10-2010, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Aklınızdan Windows Phone 7 mi geçiyor? Hayır, bir kez daha düşünün...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/micr ... o-olacak_23181.html

Resimlerle: 20 uygulama ile lüks bir Windows!

Microsoft'un CEO'su Steve Ballmer sonunda yeni Windows ile ilgili bir açıklama yaptı, hem de son derece şaşırtıcı dürüstlükte bir açıklama!

Gartner Sempozyumu'nda konuşan Ballmer'a" Microsoft'un en riskli ürünü hangisi?" Sorusu yöneltildi. Bu soruya "Windows'un gelecek sürümü" cevabını veren Ballmer, bu açıklamayla Windows Next olarak da anılan Windows 8 hakkında önemli bir açıklamaya imza atmış oldu.

Windows 8 çok farklı bir işletim sistemi olacak, BIOS'un yerini yeni bir teknolojinin alması, kişisel dosyaları koruyarak yeniden Windows kurma, sistemi virüslerden arındıran önlemler ve daha fazlası yer alıyor. Ancak Ballmer'ın bu risk açıklamasındaki düşüncesinin temelinde bu tür yeni özelliklerin değil, Windows 7'nin inanılmaz başarısının olduğu düşünülüyor. Çok başarılı ve verimli bir işletim sisteminden, örneğin Windows XP'den sonra Windows Vista'nın satışları oldukça kötü geçmişti;  bunun tekrarlanıp tekrarlanmayacağını zaman gösterecek.

Tüm konu: Microsoft'un en riskli ürünü o olacak!

Resimlerle: 20 uygulama ile lüks bir Windows!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Windows 8 riskli mi?

uGuR.uK
25-10-2010, 20:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

hemde çok... yukarda yazdıkları ve hatta daha fazla büyük değişimler ve yenilikler getirmesi lazım...

Fattur
25-10-2010, 20:45   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Biraz ama yukarıda saydıkları bile geçiş için bir sebep olabilir bana sorarsanız..