MİNİNOVA KULLANMAK YASAKMI

HPQ-User
24-01-2008, 15:29   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

huseyin sormuş:
MERHABALAR

SİZ DAHA İYİ BİLİRSİNİZ DİYE SORU SORMAK İSTEDİM

ŞUANDA TUTUKLAMALAR MEVCUT DOWNLOAD İLE İLGİLİ

BEN CSI DİZİLERİNİ SEVİYORUM.

MİNİNOVADAN FLASHGET İLE İNDİRİYORUM

NE YAPMALIYIM

TUTUKLANMA VE BİR Ş EY OLURMU

FLASHGET YAVAŞ OLDUĞU İÇİN BİLGİSAYARIMI AÇIK TUTUYORUM

NE YAPMALIYIM

BİLGİSYSARAMI KAPATAYIM  MI

BENDE TUTUKALNIR MIYIM

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Diğer
Sistem Özellikleri:
XP

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1)

Papatyasever
24-01-2008, 16:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
448 mesaj

Siteyle ya da programla falan ilgisi yok. İndirdiğin şeyle ilgisi var. Flashget, utorrent, limewire, azureus vs. hepsi birdir. İndirdiğin film, oyun, program vs. eğer freeware(ücretsiz) değilse bu sorun olduğu anlamına gelir. Bazı film ve müzik şirketleri çoğunca reklam amaçlı olarak zamanı geçmiş ya da tutmamış filmlerin ve müziklerin torrent sitelerinde dağıtılmasına izin veriyor. Bunda sorun yok ama diğer taraftan bazı torrent siteleri ise daha gösterimden kalkmamış filmleri paylaşıma açıyor. Üstelik vip üyelik adıyla paralı üyeler edinip bundan para kazanıyor. Ee tabi film şirketi de "filmi ben çektim, parayı sen kazanıyorsun" diye küplere biniyor. Tabi torrent sitelerinde içinde crack'iyle beraber satılan programalardan bahsetmiyorum bile. Şu an dünya bu meselenin önüne nasıl geçeceğiyle ilgili planlar yapmaya başlamış durumda çünkü olay tamamen kontrol dışına çıkmaya başladı (Belkide çoktan çıktı). Bu konu ile ilgili aşağıda bir haber linki var, okuyabilirsin. Bundan sonrası sana kalmış. Özetle ne indirdiğini biliyorsan sorun yok diyebiliriz...

.