Moderatörlük Başvuru CV'si

Toxic
30-07-2009, 02:21   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,600 mesaj

Moderatörlük Başvuru CVsi

Kişisel Bilgilerim:

İsim: Şeyhmuscan

Nick: BANaBAN

Yer: Siz yurtsuz

Yaş: Benle Kamil’in yaşları toplamı 32’dir. Kamil’in yaşı benim yaşımın yarısından 2 fazladır.

Eğitim Durumu: Yer yer sağanak yağışlı. Gündüz 21 Gece 9 derece

Online Sürem: Ayda 9 dakika (İstek olursa 10 dakikaya çıkarabilirim)

Özgeçmişim:

Daha önce çeşitli forumlarda banlı üye görevini üstlendim. 7 kezdünyanın en çok banlananları ödülüne aday gösterildim ama her seferindebu ödül youtube’a verildiği için bana b*k yemek düştü. Şimdi geçmişimebir perde çekip moderatör olmak istiyorum. Bu görev için elimden geleniyapacağıma hiç kuşkunuz olmasın, zaten süt kadar temiz olan geçmişim debu söylemlerimi doğrular nitelikte.

Kariyer Planlarım:

Allah izin verirse CHIP Onlineadmini olmak en büyük kariyer planlarımdan yalnızca 4 tanesi. Onunöncesinde yönetici olup geleni gideni yönetmek istiyorum, bildiğinizgibi gelen gideni aratır ama bunun konumuzla alakası yok o yüzdenbilmesenizde olur. Yönetici olmadan öncede moderatörlük yapmayıisterim, direk yöneticiliğe yükselmek istemem önce bi ortalığı modereetmek isterim ondan sonra yönetiriz bi problem olmaz. Hatta mümkünseilk etapta asistanlıkta yapabilirim, ondan önce zaten üye olmamgerkiyordu onu oldum o yönde bi sıkıntım yok, gelen aktivasyonemailiyle üyeliğimi aktif ettim. Dediğim gibi sevgili admin kariyerplanım admin olmak, istersen sana bi yolluk yaparım bu konuda anlarsınya çorba parası lazım olursa söyle.(Şifreli yazdım başkası anlamasın diye çaktırma)

Hobilerim:

Çiftleşmek, su içmek, yemek yemek ve msnde sanal çiftleşi en büyükhobilerimdendir. Forum hakkında soru ve cevaplar bölümünde yöneticileriyazılı sınava tabi tutmakta büyük hobilerimden sayılabilir. Ayrıcaamatör olarak oyunculuk yapıyorum. Oynadığım filmlerden birkaç tanesi;
  Vur Kaç
  Matkap Şeyhmus
  Oymak Başı
  Üst Katta Deprem Var
  Alev Kimin İçin Yanıyor
  Recebide İvedik 2
  Kodummu 007
  İçinde Bir Yılan Dolaşıyor

Tüm Paylaşımlarım:

h t t p://dabulyudabulyudabulyunoktanoktaşeyhmusuntümpa  ylaşımlarınoktakom(Aradaki boşlukları sil. 50 mesajım yok diye link koymadı bendesinirlendim bilgisayara ufak çaplı hasar verdim bide gidip forumhakkında soru ve cevaplara bu konu için verdim veriştirdim ondan sonrageldim tam parantezi kapatacaktım bide şeyi söyliyim dedim forumhakkında soru ve cevaplarda çok güzel paylaşımlarım var hepsini tümpaylaşımlarımda topladım beğeneceğinizi düşünüyorum artık parantezikapatabilirim çok uzadı bu parantez rekorlar kitabına girebilir acababiraz dahamı uzatsam neyse şimdilik kapatıyorum sonra belki tekraraçarım)

Referanslarım:

Şimdilik yok ama buluruz, birine bi yolluk yaparız.

Son Düzenleme: Toxic ~ 30 Temmuz 2009 02:22
Adanalı.
30-07-2009, 02:24   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,336 mesaj

Diyecek bişe yok..

prensbarmen
30-07-2009, 02:27   |  #3  
Üye
76 mesaj

valla çok hoş. El emeği göz nuru:D yolluk yap bana da:)

Selçuk İslamoğlu
30-07-2009, 06:06   |  #4  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Biz size dönicez :P

Kapalı Hesap (135391)
30-07-2009, 12:37   |  #5  
Kapalı Hesap
2,758 mesaj