monitörün ayarlarını bozan renk kalibre virüsü

rising
08-06-2016, 06:13   |  #1  
rising avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

merhaba,bundan yaklaşık 2,3 sene evvel sitenizden bir renk kalibre programı indirmiştim.Bu program otomatik olarak sistem 32ye giriyor ve görüntüyü koyulaştırıyordu.Yani ekstra bir seçenek arayüz ve menü gibi vs.. bulunmuyordu.Ben de hiç memnun kalmadığım için yazılımı direk sildim ama tvmin görüntüleri bozuldu servise gönderdim enaz 4 defa ama herdefasında gene bozuldu.4 tane daha monitör aldım hepsi de aynı problem oldu.ps4üme xboxıma hepsine bu renk kalibresi diye tabirlediğiniz virüs geçti.En son arkadaşım kendi xboxını benim eve getirip benim uyarmama rağmen tvme taktı. sonra da gidip kendi evindeki tvsine de takınca onun tv de iptal oldu.
    çıkardığı sorunlar:
görüntüleri koyulaştırma,karanlık sahnelerin izlenmeyecek kadar çok kötü oluşu,lag problemi,tvyi her actığımda görüntünün farklı olması ,parlaklık vs görüntülerde mor olması kısaca kaliteyi inanılmaz düşürdü ve sitenizde de o programı birdaha da bulamadım siz de bir problem olduğunu anlamışsınız ki yayı9ndan kaldırmışsınız.lütfen ama lütfen bana yardım edin format virüs programı herşeyi yaptım ama birtürlü geçmiyor telefonuma bile geçti lütfen yardımcı olunuz.Çok mağdurum.

rising
10-06-2016, 19:32   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Chip online moderatorleriyle görüşme imkanım yok mu.