montaj için program önerisi

şafak89
08-02-2009, 03:47   |  #1  
şafak89 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

slm herkese öncelikle bana kısa filmerli montajlamak için program lazım  powerdirector tan başka

recep34
08-02-2009, 06:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
413 mesaj

video montaj dendi mi iki tane yazılım var zaten,naıl fotoğraf için photoshop sa bunlarda öyle sony vegas veya adobe premiere...ama ikisede profesyonel yazılımıdr öğrenmesi ve kulanamsı zordur (tabi sizin tecrubeniz nedir bilmiyorum ama hiç bilmeyenler için) ayrıca derler ki sony vegas daha kolaydır.

hltdesign
08-02-2009, 15:22   |  #3  
Yıllanmış Üye
171 mesaj
recep34
video montaj dendi mi iki tane yazılım var zaten,naıl fotoğraf için photoshop sa bunlarda öyle sony vegas veya adobe premiere...ama ikisede profesyonel yazılımıdr öğrenmesi ve kulanamsı zordur (tabi sizin tecrubeniz nedir bilmiyorum ama hiç bilmeyenler için) ayrıca derler ki sony vegas daha kolaydır.
şafak89
08-02-2009, 16:08   |  #4  
şafak89 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

başka sony vegas tan önerisi olan varsa yazsın acill

recep34
10-02-2009, 01:24   |  #5  
Yıllanmış Üye
413 mesaj

oyundan çektiğim videoyu montajlamak için program lazım olduçöyle efekt mekfet kullanmadan basitçe kes yapıştır yapacağım için direkt movie maker kullandım.sonra youtbe avideoyu upload ettim ne kadar kaliteli olasada youtbe kendinden blur ekliyor videoya.Sonra çekine çekine sony vegas buldum kurdum.Programda montaj yapmak gayet kolay temel işlmelr movie makerın aynısı neredeyse efektleri sadece videolara sürkleyip bırakıyorsun filtlere felan,gayet kullanışlı kolay pro işler yapılabailşecek yazılımki oratda daha bir sürü pluguni efektide var.

benim videoya gelince vegasta %20 sharp (keskinlik) filtresini bastım youtube high qualityde cam gibi görüntü...diğer programlarla kalın kavonuzun arkasından bakıyormuş gibi oluyordu ki 640x480 bir fraps kaydı...

diyeceğim başka hiç program aramayın.diğer programların yapıpta vegasın yapamacağı bir şey yok.