Mouse Sorunu

Portofinoi
31-01-2010, 00:10   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

Arkadaşlar mouse ayarlarında mı bir sorun var yoksa virüs mü girdi anlamış değilim :S Tıklıyorum iki dosya açıyor vs.. Yani anlayacağınız saçma sapan şeyler yapıyor artık mouseum :S Ayarlarına baktım bir sorun göremedim fakat sizlerin de yardımlarını anlmak isterim.

infazci6100
31-01-2010, 00:23   |  #2  
infazci6100 avatarı
Yıllanmış Üye
1,108 mesaj

bendede olmustu virusdu formatlamıstım duzelmısdı mausde ayrdada bse  yokdur tahmınım

İtacHi_
31-01-2010, 00:26   |  #3  
İtacHi_ avatarı
Yıllanmış Üye
1,894 mesaj
Alıntı: infazci6100  
bendede olmustu virusdu formatlamıstım duzelmısdı mausde ayrdada bse  yokdur tahmını
Virüs olduğunu zannetmiyorum olsa bile çok saçma.Siz mause ayarlarınızı karıştırmış olabilirsiniz.Denetim masasından 'Fare' ye girin ve ordan çift tıklama hızınızı kendinize göre ayarlayın ...

zxsel
31-01-2010, 00:27   |  #4  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

belkı vırus olabılır  guncel bır antıvırus yukle gncele  pc yı yeden baslat tarat derım bunu ıcın basıt  avıra antıvır yada nod32 yukle anlasılır zaten vırustenmı dıye ıkısınden bırnı yukle tarat derım bunlar bısey bulmazsa zaten vırusten degıldır dıye dusunuyorum ayrıca ısatersen spybot 1.6 gıbı program yukleyıp guncelleyıp update edı pyanı taratabılırsın yada combofıx programı ıle dosya temzılık yapan bır program var bunların hepsı de saglıklı programlardır ancak  tek tek kurman gerekcek cunku her antıvırus programı dıgerını vırus gorur ornek avıra yuklu ıse pcde  yada nod32  combofıx tararken vırus olarak gorur....bunlar ısını gorur dderım sonrada kaldırırsın ısın bıtınce pc den..avıra dursun derım yuklesende cok etkılı bır antıvırustur havada kapar malvare yada vıruslerı

yada fareyı cıkart tak pc yenden baslat yada baska fare ıle dene bır ara ondan sonra benım dedıklerımı yapsan daha ıyı vıruste  olmayabılır

Son Düzenleme: zxsel ~ 31 Ocak 2010 00:30
Portofinoi
31-01-2010, 10:35   |  #5  
OP Yeni Üye
20 mesaj
Alıntı: İtacHi_  
Virüs olduğunu zannetmiyorum olsa bile çok saçma.Siz mause ayarlarınızı karıştırmış olabilirsiniz.Denetim masasından 'Fare' ye girin ve ordan çift tıklama hızınızı kendinize göre ayarlayın ...
Birçok kez ayarlamama rağmen düzelmedi maalesef..

Portofinoi
31-01-2010, 10:38   |  #6  
OP Yeni Üye
20 mesaj
Alıntı: zxsel  
belkı vırus olabılır  guncel bır antıvırus yukle gncele  pc yı yeden baslat tarat derım bunu ıcın basıt  avıra antıvır yada nod32 yukle anlasılır zaten vırustenmı dıye ıkısınden bırnı yukle tarat derım bunlar bısey bulmazsa zaten vırusten degıldır dıye dusunuyorum ayrıca ısatersen spybot 1.6 gıbı program yukleyıp guncelleyıp update edı pyanı taratabılırsın yada combofıx programı ıle dosya temzılık yapan bır program var bunların hepsı de saglıklı programlardır ancak  tek tek kurman gerekcek cunku her antıvırus programı dıgerını vırus gorur ornek avıra yuklu ıse pcde  yada nod32  combofıx tararken vırus olarak gorur....bunlar ısını gorur dderım sonrada kaldırırsın ısın bıtınce pc den..avıra dursun derım yuklesende cok etkılı bır antıvırustur havada kapar malvare yada vıruslerı

yada fareyı cıkart tak pc yenden baslat yada baska fare ıle dene bır ara ondan sonra benım dedıklerımı yapsan daha ıyı vıruste  olmayabılı

Nod32 son sürümü vardı ama birşey bulamadı. Avira ile combofix denedim temizlediler, birşey kalmadı. Yardımın için teşekkür ediyorum arkadaşım, sağ ol..