MS'in reklamındaki sıradan kız bakın kimmiş?

CHIP Online
01-04-2009, 11:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

MS'in "Ben PC'yim" reklamlarında sıradan bir insan olarak tanıtılan kız, bakın aslında kimmiş?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/MS-i ... n-kimmis_11849.html

Microsoft'un, Apple'ın "Ben Mac'im" reklamlarına yanıt olarak hazırladığı son "Ben PC'yim" reklamını sizlere daha önce duyurmuştuk. Reklamda hepsi sıradan insanlar olan 10 kişiye hayallerindeki bilgisayarı bulma görevi veriliyordu. Haberimizde bahsettiğimiz, yayınlanan ilk reklamda yer alan Lauren adlı genç kızın kim olduğu ortaya çıktı. Microsoft'un sıradan reklam kızı meğer 2000 yılından beri 20'den fazla film ve reklamda oynamış profesyonel bir aktrismiş!

Asıl adı Lauren De Long olan aktrisin, gerçek kimliğini ise gönüllü bir özel dedektifin karısı ortaya çıkarttı. Ortaya çıkan haber üzerine Lauren yağan röportaj tekliflerinin tümünü "konuyla ilgili konuşmama anlaşması imzaladığı" gerekçesiyle geri çevirdi.

Lauren De Long'un web sitesini ziyaret etmek isterseniz buraya tıklamanız yeterli. Lauren'ın Microsoft reklamında oynadığı rol dışındaki çalışmalarını ise bağlı bulunduğu ajanstaki sayfasından inceleyebilirsiniz.

Tüm konu: MS'in reklamındaki sıradan kız bakın kimmiş?

İzleyin: MS bu reklamla vuracak!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce bu reklamlar yine de başarılı olabilir mi?

Banned
01-04-2009, 16:17   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
232 mesaj

reklamın iyisi kötüsü...

Kapalı Hesap (53751)
01-04-2009, 16:55   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,036 mesaj

Peh peh peh Microsoft'a bak, hayatın palavra Microsoft bari bunda dediğini yapsaydında harbi sıradan bir insan oynatsaydın...

Fattur
14-04-2009, 19:56   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Olabilir...