msi n1996 ms-7255 p4m890m için ekran kartı arkadaş

kozmonot271
13-08-2014, 23:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Lütfen biliyorsanız yazın yardım edelim birbirimize!!! 

Arkadaşlar 2006 da aldığım bilgisayarımda bu anakart var. şuan da p4 3.06ghz işlemci, 1gb ddr2 ram ve üstünde gelen 512mb (256mb paylaşımda) ram var. resimlerinden anladığım 1 tanede ekran kartı girişi var. 

Ben bu anakrta core 2 duo işlemci takıp ve paylaşımlı olan ramı çıkarıp boş slota 2 gb ddr2 ram ve boş olan ekran kart yerine 1gb gpu taksam sizce olabilir mi? spu (power kutusu) kafi gelir mi(ne kadar olması lazım)? 
tahminen 150 tl gibi bi fiyata kullanılır hale getirebilirim. pc toplayacak durumum yok bu özellikler olsa bana bayağı kafi gelir. çünkü ben 8 sene ilk paragraftaki özelliklerle kullandım :) (gerek yok yeni pc topla, ne yapacan onları boşver, ben sana başka bişe önerem vb.. gibi yorumlar yazmayın arkadaşlar onun farkındayım)   

asıl endişem ben yıllardır 256 paylaşımlı ram ile idare ettim. onu çıkarıp yerine ram+ ekran kartı takabilir miyim, uyar mı ? anakartın resmine bakabilirseniz bana ekran kartı uyuyor mu diye yazar mısınız ne kadar destekliyor ekran kartı? lütfennn

Son Düzenleme: kozmonot271 ~ 14 Ağustos 2014 01:41