MSI X-Slim: HDMI çıkışlı ince laptop'lar...

CHIP Online
24-02-2009, 19:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

MSI'ın ince laptop serisi genişliyor: Merakla beklenen X-Slim serisinin iki yeni üyesi burada...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/MSI- ... ptop-lar_11112.html

MSI firması CES'te 13,4 inçlik çok ince bir notebook olan X320'ı tanıtmıştı. CeBIT öncesinde performans açısından daha güçlü iki model daha tanıtıldı: X340 ve X600.

X320'den farklı olarak yeni modellerde netbook tekniği kullanılmıyor, bilakis performansa daha çok önem veriliyor. Henüz kesin bilgiler belli olmasa da hem 13,4 inçlik X340'ın hem de 15,6 inçlik X600'ün Centrino 2 işlemciyle çalıştığı biliniyor. Ayrıca iki modelin de bir HDMI çıkışı sunduğu, X600'ün ise buna ek olarak eSATA portuna da sahip olduğu fark edilebiliyor.

Diğer teknik bilgiler birkaç gün içerisinde CeBIT'te ortaya çıkacak. X-Slim serisi notebook'ların fiyatlarının yaklaşık 700-990 dolar arası olması bekleniyor.  

Tüm konu: MSI X-Slim: HDMI çıkışlı ince laptop'lar...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Laptop satın alırken inceliğe önem verir misiniz?

Banned
24-02-2009, 19:29   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
347 mesaj

hepsi boşuna neymiş x slim geliyormuş neymiş macbook pro imiş. hepsi boş...şimdi ben bunu alsam 10 santim yukarıdan masaya bıraksam büyük ihtimal ya işi biter yada zarar görür o yüzden de bavul gibi bir çanta ile dolaştırmak zorunda kalırım...bunları yaparken sağlam yapsınlar titreşime suya biraz daha dayanıklı olsun isterse biraz daha büyük olsun..şimdi tanıdıklarımın laptopu var ama sözümona laptop...adam bavul kadar çantayı binbir zahmetle yanında taşıyor(gene yağmursan sudan titreşimden etkileniyor) sonra salonun ortasında bavulu açıyor bir sürü kablosuydu mouse'uydu drken benim desktoptan bile daha çok uğraştırıyor ve yer kaplıyor...yavaşlığı da cabası...ya cep telefonlarını güçlendir cep bilgisayarları gibi olsunlar ya da azıcık daha büyük yap ama sağlam yap ki yanında bavul kadar çanta olmadan sadece bilgisayarla dolaşabilelim...

Fattur
25-02-2009, 18:16   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Elbetteki..