Msn mail 2 şerli olması sorunu

colors320
01-02-2010, 16:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Bana ait mail hesaplarını msn mail de birleştirdim.Mail geldiğinde herkes gibi messengerin üstünde görüyor ve msn mail açıyorum. Sorun burada : her mailden 2 şer adet mail sıralanıyor. Hızlı görünüm altında Okunmamış e-posta ya tıkladığımda sıralanan e postalar herbiri 2 şer adet çıkıyor.Ayrıca bunların içinde gereksiz postalarla birlikte yüzlerce oluyor. tek tek postaları görmeye başladığım zaman ise ( çogu zaman gereksizleri hızlı geciyorum ama...) "İLETİ BAYRAKLARI ATANIYOR" uyarısı veriyor ve en az 20-30 saniye her mailde bekliyorum.Tabii çok mail olursa siz düşünün beklediğim süreyi. Acaba ayarlarla ilgili bir soryunmu var benim yapamadığım . konu ile ilgili bilgisi olan yardımcı olursa cok sevinirim. Teşekkürler.</

cipenzo
01-02-2010, 17:14   |  #2  
Yıllanmış Üye
232 mesaj

birleştridiğin zaman bunun olması doğal çünkü hem msn adresine hmede diğer mail adresine aynı anda mail geliyo buda sana 2 mail olarak yansıyo.. bunu düzeltmenin tek yolu ikisini ayırıcaksın..

colors320
01-02-2010, 17:55   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj

doğrusu cevabınızı anlayamadım.  biraz açarmısınız. birde normal olarak ben mail sayfamı(örneğin hotmail veya gmail ) sayfamı açtıgımda sadece 1 mail görüyorum ama windows live mail de 2 tane çıkıyor. "ikisini ayıracaksın"   diyorsun Nasıl?
teşekkürler

cipenzo
02-02-2010, 15:15   |  #4  
Yıllanmış Üye
232 mesaj

bunun cevabını evime geçtiğimde yazıcam bu akşam..detaylı bi şekilde..