Msn Messenger'de Israrla Parola Sorduramıyorum !!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
onkan
20-05-2005, 16:09   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
52 mesaj

Msn messengerin 7.0 sürümündede de diğerleri gibi açılışta parola sorduramıyorum arkadaşlar.OTURUMU AÇ'a tıkladığım anda giriyo.ben parola da sormasını istiyorum.heryeri karıştırdıysam da yapamadım.Seçenekler menüsündeki bütün otomatik girişleride kapattım üstelik.ama sonuç 0 Yardımlarınızı bekliyorum..

hasansancar
20-05-2005, 16:27   |  #2  
Yıllanmış Üye
417 mesaj

onkan oturum açın altında farklı e-posta adresiyle oturum açın a tıka
e-posta adresini gir altına parola gir onun altında otomatik oturum aç işaretini kaldır tamama bas. o işarete basarsan otomatik oturum açar işreti kaldırırsan parola girirsin.

Eyüp Korkusuz
20-05-2005, 17:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,077 mesaj

Messenger da araçlar - seçenekler - gizlilik kısmında hotmaili denetlerken veya .net .... ile başlayan kısımdaki check işaretini kaldırırsan bunu engellemiş olursun...
Birde yine araçlar - seçenekler - genel sekmesinde internete bağlandığında otomatik oturum açmaya izin ver seçeneğindeki de check i kaldırırsan otomatik açılmayıda engellersin...

İyi çalışmalar...

onkan
20-05-2005, 17:08   |  #4  
OP Üye
52 mesaj

ya hasan dediğini zaten yapmıştım.oraya tıkladığımda zaten mail adresim direk gözüküyo sadece parola girmemi istiyo .parolayı giriyorum.zaten otomatik oturum aç isaretli deil.esas sorunda bu zaten.otomatik oturum aç işaretliymiş gbi davranıyo.valla sinirden delircem

onkan
20-05-2005, 17:16   |  #5  
OP Üye
52 mesaj

olmuyo olmuyo.eyüp önerilerin için saol.fakat zaten dediklerini çoktan uygulamıştım bile.ya başka etkenlermi var acaba kullanıcı hesaplarından windows dan  falan mı bişeyler yapmak gerekiyo.çaresiz kaldım.yinede deişik önerilerinizi bekliyorum

Eyüp Korkusuz
20-05-2005, 17:29   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,077 mesaj

eyupkorkusuz@mynet.com msn adresimi eklersen sana daha iyi yardımcı olabilirm...

hasansancar
20-05-2005, 18:49   |  #7  
Yıllanmış Üye
417 mesaj
alıntı:
Gönderen : onkan

Msn messengerin 7.0 sürümündede de diğerleri gibi açılışta parola sorduramıyorum arkadaşlar.OTURUMU AÇ'a tıkladığım anda giriyo.ben parola da sormasını istiyorum.heryeri karıştırdıysam da yapamadım.Seçenekler menüsündeki bütün otomatik girişleride kapattım üstelik.ama sonuç 0 Yardımlarınızı bekliyorum..

arkadaşlar şimdi soru yanlış
soruda! parola sorduramıyorum diye yazıyo bende o na göre cevap verdim
şimdi email adresin gözükmesin mi?
Soru

onkan
20-05-2005, 21:53   |  #8  
OP Üye
52 mesaj

bir anlaşmazlık oldu galiba.biraz daha açık anlatmaya çalışayım:Msn messenger e girip oturum aç yaptığımda karşıma e mail adresi ve parola sorulan çerçeve çıkmıyor.direk basar basmaz giriyo.ama bu arada otomatik giriş yap kutucuğu zaten işaretli değil.yani sorması lazım.senin dediğin gibi farklı adresten aç dediğimde ise karşıma adres ve parola soran çerçeve çıkıyo ama orda adresim hazır yazıyo zaten,sadece parola girmemi istiyo.onuda yapıyorum.fakat alttaki '!otomatik oturum aç''zaten hep kapalıydı.yani birisi gelse direk oturum aç dese hemen girecek.ben böyle bişey görmedim ya.bilmem anlatabildim mi.ilginize teşekkürler

hasansancar
21-05-2005, 09:26   |  #9  
Yıllanmış Üye
417 mesaj

bu hamur çok su ister sen messengeri yeniden kur

onkan
21-05-2005, 12:02   |  #10  
OP Üye
52 mesaj

ya silip tekrar kurdum kaç kere ama yine kaldığı yerden devam ediyo.windowsta zaten neyi sildiğimizde sıfırlanıyo ki!!biyerlerde saklı duruyo.kayıt defterinden,program files ten de siliyorum ama program sisteme yapışıyo sonuçta.format mı atcam şimdi bunun için off yaa!

hasansancar
21-05-2005, 12:45   |  #11  
Yıllanmış Üye
417 mesaj

(Msn messenger e girip oturum aç yaptığımda karşıma e mail adresi ve parola sorulan çerçeve çıkmıyor.direk basar basmaz giriyo.ama bu arada otomatik giriş yap kutucuğu zaten işaretli değil;) eğer e mail ve parola kutucuğu çıkmıyosa nasıl otomatik giriş işretini görebiliyorsun

Son Düzenleme: hasansancar ~ 21 Mayıs 2005 12:46
onkan
21-05-2005, 14:52   |  #12  
OP Üye
52 mesaj

hayır,şunu diyorum.senin dediğin gibi farklı hesaptan aç dediğimde,otomatik giriş işaretini görebiliyorum.o şekilde parola yazarak girebiliyorum zaten birtek.orası tamam.ama ben oturum aç dediğimde parola ve e mail kutucuğunun çıkmasını istiyorum benimki direk giriyo.araçlardan da bütün otomatik girişler kapalı,tekrar kontrol ettim

hasansancar
21-05-2005, 15:18   |  #13  
Yıllanmış Üye
417 mesaj

msnen varmı?