msn yi nasıl geri alırım

lake77
16-06-2006, 03:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

merhaba arkadaşlar.benim sorunum msn nin çalınmış olması daha önceki yazıları okudum pek tatmin olmadım.kısacası msn mi nasıl geri alabilirim uygunundan.olmazı kabul etmiyorum çünkü bilgisayarda herşey mümkün ama ben bilmiyorum.biri benden alıyorsa geri almasınıda bilmem gerektiğini düşünüyorum.bilen varsa eğer yardım ederseniz çok memnun kalcam şimdiden cevap yazan arkadaşlara teşekkürler ederim.

X-BuRNeR
17-06-2006, 22:43   |  #2  
Yeni Üye
45 mesaj

Hım. Aslında msn yi geri almak pek kolay deil ama sana şöyle yardımcı olabilirim.
Bir kaç öneri sunucam onlardan yapmak istediğini yaparsın.

1-Eğer hatırlama sorunu değiştirmemişse ordan msn nini geri alma olasılığın var.
2-Fake mail kullanarak mailini geri alabilirsin.Eğer adama yedire bilirsen mailini geri alabilme olasılığın yüksek ama adam okadar aptal olmaya bilir. :)
3-Trojan kullanarak mailini geri alabilirsin. Adama mail olarak yada direk msn den dosya göndererek trojanı yemesini sağlayabilirsin.
Trojanla maili almanın yanında aklına gelebilecek en hayin şeyleri de yapabilirsin. :)
Yani bu 3 şeyi denersen alma olasılığın var.
Yardım istersen başka yardım etmeye çalışırız.

Kolay gelsin...

Karadavut
17-06-2006, 23:50   |  #3  
Yıllanmış Üye
555 mesaj
X-BuRNeR
Hım. Aslında msn yi geri almak pek kolay deil ama sana şöyle yardımcı olabilirim.
Bir kaç öneri sunucam onlardan yapmak istediğini yaparsın.

1-Eğer hatırlama sorunu değiştirmemişse ordan msn nini geri alma olasılığın var.
2-Fake mail kullanarak mailini geri alabilirsin.Eğer adama yedire bilirsen mailini geri alabilme olasılığın yüksek ama adam okadar aptal olmaya bilir. :)
3-Trojan kullanarak mailini geri alabilirsin. Adama mail olarak yada direk msn den dosya göndererek trojanı yemesini sağlayabilirsin.
Trojanla maili almanın yanında aklına gelebilecek en hayin şeyleri de yapabilirsin. :)
Yani bu 3 şeyi denersen alma olasılığın var.
Yardım istersen başka yardım etmeye çalışırız.

Kolay gelsin...

Arkadaşa katılıyorum.Bence internette biraz araştır.Bu forumda hackle ilgili şeyler yazmak yasak çünkü.