Mükemmel 3D avatarlar artık çok kolay...

CHIP Online
03-02-2010, 16:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Facebook'ta, forumlarda ya da oyunlarda: Sadece birkaç adımda kendi 3D Avatar'ınızı oluşturun...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/muke ... ok-kolay_17985.html

Resimlerle: Facebook'ta grup kurma rehberi

Eğer sosyal ağ sitelerinin müdavimlerindenseniz veya online oyunlarla ilgileniyorsanız mutlaka sizi bu sitelerde temsil edecek bir görüntü kullanıyorsunuzdur. Her site için fotoğrafınız uygun olmayabilir veya siz daha ilginç bir şeyler arıyor olabilirsiniz. Avatara adlı bu internet sitesinde kendi üç boyutlu ve hareketli avatarınızı sadece birkaç tıklama ile saniyeler içerisinde oluşturabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avatara.com adresine girdiğinizde ister hazır avatarlardan birini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz, isterseniz kendi avatarınızı en baştan oluşturabilirsiniz. Sitenin ana sayfasındaki Get Started düğmesine tıkladıktan sonra görebileceğiniz gibi dilerseniz kendi fotoğrafınızı bile yükleyebilirsiniz. Eğer bunu tercih etmezseniz sol bölümdeki galeriden hazır bir avatar üzerinde değişiklikler yapabilir veya "start with a blank avatar" bağlantısını takip ederek sıfırdan başlayabilirsiniz.

Şu adresten erişebileceğiniz site bu hizmeti ücretsiz olarak sunuyor ama siteye üye olmanızı istiyor.

Tüm konu: Mükemmel 3D avatarlar artık çok kolay...

Resimlerle: Facebook'ta grup kurma rehberi

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Avatara'yı nasıl buldunuz?

seckin_kaya
03-02-2010, 17:25   |  #2  
seckin_kaya avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,065 mesaj

Yapabilseydim güzel bulurdum sanırım :S

murat2010
03-02-2010, 18:39   |  #3  
murat2010 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
287 mesaj

Bi avatar için üyemi olacaz şimdi...Siz benim yerime üye olun sizin şifreyle ben giriş yapayım....