müzik calamıyorum

HPQ-User
22-06-2008, 11:03   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

crayz murat sormuş:
ben camfroga giriyom boş zamanlarımda ama orada arkadaşlara müzik calamıyom ses gitmiyor muş kısacası vista bu kadar kötümü yani ben bunu alırken süper dediler ama memnun dgilim çünkü arkadaşlara müzik çalamıyom ne yapmalıyım yada hangi programı yüklemeliyim cevabınızı bekliyorum........

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
benim pc exper vista hom

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; .NET CLR 1.1.4322)

neverofnever
22-06-2008, 18:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
507 mesaj

Arkadaşım senin müzik çalamamanın vista ile ilgisi nereden çıktı onu merak ettim ?_ Her bir sorunda vista mı suçlu olucak.Bu müzik çalamamak derken normalde winamp,media player falan ile çalıyorsun fakat camfrogdamı çalamıyorsun.Eğer böyle ise Actions/Settings/Sound'a gel buradaki ayarlara bak.Bilgisayarda hiç ses yoksa vista ses kartının sürücüsünü tanımamış demek sende vista uyumlu ses driverını kur.Camfrog hiç kullanmadığım için bilmiyorum fakat müzik dinletmek derken mikrofondan dinletiyorsan mikrofon ayarlarına bak, doğrudan msndeki plus sesleri gibi ise camfrog Actions/Settings/Sound ayarlarına bak..!