n lite NASIL KULLANILIR

HPQ-User
02-08-2009, 20:23   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

deli sormuş:
xp kullanıyorum nlite ile cd hazırlamak istedim ama problemlerim var; eklemek istediğim setuplar arasında exe olmayan ama kurulum setup ı olan dosyalar var nasıl eklerim, birde setup uzantısı exe olan sonrasında key girerek register yapabileceğim setuplar bu sebepten dolayı cd yi yaptıktan sonra muhtemelen problem çıkacak öyle değilmi yani kurulan programların hepsinin keylerin yada patch dosyalarını tekrar çalıştırmam gerekecek nasıl çözebilirim bu sorunu ?veya nlite ye benzer daha hoş bir program ismi var mı... mesela nlite de mouse hızının otomatikman ayarlayacağım bir bölüm vermemiş bazı şeyler sınırlı galiba yoksa benmi göremedim detaylı bir açıklama yazarmısınız

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
önemli değil

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0; .NET CLR 1.1.4322)

Süleyman.
02-08-2009, 23:51   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Norton Ghost 14 ile sistemin imajını alın bir kere, bütün dertlerden kurtulun, bence. Herhangi xlite yazılımıyla uğraşmak zorunda kalmadığınız gibi istediğiniz herşeyi fazlasıyla elde etmiş olursunuz.