nasıl çalışmalı?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
walkie
17-02-2005, 20:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaşlar bana biri bu programlama denen işi nası öğrenebileceğimi anlatabilir mi? aylardır c ile uğraşıyorum fakat algoritmaları bir türlü kuramıyorum. Mantığını anladım gibi ama oluyor bitürlü. fonkiyon mu ezberlemeliyim, kitaptan mı okumalıyım, bilgisayarın başına kamp mı kurmalıyım, derinden mi başlamalıyım, yüzeyden gidip sonra mı dalmalıyım, ne yapmalıyım lütfen biri bana yardımcı olsun.  [V]

SeRBoY_WHiTe
21-02-2005, 14:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
390 mesaj

:) Kod yazmalısın. Programlama kod yazarak öğrenilir. Moral bozma! Zaten isi bir kavrarsan gelir arkası. Ama unutma programlama dil öğrenmek gibidir. Yani cok nankordur ara verirsen cabuk unutursun. Azimle calısmaya devam et. Kolay Gelsin!...

kracker
15-03-2005, 23:19   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

dostum siten süper olmuş.
çok kullanışlı.
teşekkür etttim...:)

canyurek86
26-04-2005, 10:48   |  #4  
Taze Üye
8 mesaj

bende ögrenmeye baslayalı bir yıl kadar oluyo.başlarda baya zorlanmıştım ama ufak bi kitap beni kurtardı.sanada tavsiye ederim haa.seckin yayınlarından fahri vatanseverin "algoritma geliştirme ve programlama mantığı" isimli kitabı.cokta ucuz.bu kitabı bitir hemen.tabi hangi kitabı okursan oku mutlaka okuduun herşeyi uygulamaya dökmek zorundasın.yoksa senin c'yi ögrenmen hayal olur.kolay gelsin!!!