Nasıl gider?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
DRACONIC
25-10-2005, 22:39   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj

Ben de Creative 5200 5.1 ses sistemi var Creative'in Yeni çıkardığı X-FI ses kartları Turkiyeye geldiginde Hemen almayı dusunuyorum.(EAX 5 ile Cok mukemmel cihaz)! Ses sisteminden memnun sayılırım iyi gibi, nasıl gider???

lazrailefsanesi
26-10-2005, 11:19   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,393 mesaj

Bence onun yerine ram al,harddisk al,dvd raytır al daha iyi ama tabi zevk meselesi bu.Anakartın markasını bilmiyom ama genede artık son zamanlarda cıkan anakartların onboard ses kartları bence tatmin edici seviyede ses veriyor.Bunun üstüne bi daha masraf yapmak gereksiz gibi.Remix gibi birseylerle ugrasmıyorsan bence gereksiz zaten tahminim cok yüksek seslede dinlemiyorsundur müzik (kolu komsu acısından :) o yüzden 5.1. de seslerde cok dandik bi ses kartına ragmen bogulmaz.

Chavez
26-10-2005, 14:55   |  #3  
Yeni Üye
23 mesaj

DRACONIC bende x-fi türkiyeye gelince hemen almayı düşünüyorum.Ayrıca 7.1 ve 5.1 ses sistemi ile dehşet sesler sunuyor.

@lazrailefsanesi Evet fiyatı pahalı, o fiyata bilgisayarına başka bir parça alabilirsin ama bir şeyi feci halde atlamışsın.Şuanda iyi dediğimiz creative audigy zs 2 den bile çok çok daha üstün bir ses kartı bu, verdiğin paraya 100de100 değen, ses kalitesinde bambaşka boyut açan müthiş bir kart.Gerekli incelemeleri creative in kendi sitesinde ve bu ayki level dergisinde okuyabilirsin.

lazrailefsanesi
26-10-2005, 19:53   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,393 mesaj

valla dedigim gibi bu bi bakıs acısı meselesi degcegine inanıyorsan zaten sorun yoktur.Suan ki ses sistemin tatmin etmiyorsa dedigim gibi isede ( ki oyle gorunuyo) suan icin en iyisi bu.Kimisine  64 mb ekran kartı bile fazla gelir kimisine 512mb verirsin bunun 1 gb yok mu der.Diyebilcegim tek sey hemen gelince almaya gercekten niyetliyseniz bir magazadan alın internetten geldi stokta var gibi seylere güvenmeyin sonucta var diyip sizi epey bi oyalama ihtimalleri var.Bu kadar beklediniz biraz daha bekleyip magazadan gorerek bi sorunu olup olmadıgını ve geri iade olayının daha kolay olabilcegi bi ortamdan almanız.İyi eglenceler.

DRACONIC
26-10-2005, 22:36   |  #5  
OP Yeni Üye
26 mesaj

Bu arada beni fiyat konusunda korkuttunuz X-FI nin farklı modelleri var ve ben " XtremeMusic " modelinden bahsetmek istemistim onun fiyatı daha uygun gorunuyor(130$ falan) tabi yurtdısı fıyatı bu acaba burada ne olur bunun fıyatı-ne kadar oynar? Bir de anakart iyi olsa bile ses onboard oldugundan bana yeterli gelmiyor.Onceden creative5.1 live vardı o bile anakarttan cok daha kaliteli ses veriyordu (arkadaslar caydırmayın beni):)-
Benim sistem: Nforce III-AMD 3000-512ddr400-5700Nvidia-bir de 80lik disk var.
SES BENİM ICIN HERSEY DEMEK[:0]