NE DOWNLOAD EDİYOR BU BİLGİSAYAR?

HPQ-User
18-03-2009, 16:41   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Cenga sormuş:
Arkadaşlar netmeter den gördüğüm kadarıyla bilgisayarım ben hiçbirşey yapmazken birşeyler indiriyor. Tüm pencereleri kapatınca da durum aynı. Sabah Msn ile ilgili sürüm yükseltme uyarısı aldım. Otomatik olarak Microsoft sayfasına yönlendirildim. Birşeyler indirdi ama Msn yine de yükseltilemedi. Zaten umrumda da değil. Ama bu sürekli download kotayı durduk yere dolduruyo. Sabah 2.6 olan download şu an itibarıyla 3.02 yi geçti. Sinir bir durum yani. Nasıl durdurabilirim?

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
P IV, Xp (lisanssız)

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

osmanefe
18-03-2009, 17:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,693 mesaj

Öncelikle virüs olabilir çünkü bu boyutta bir downloadı güncellemelerin harcıyacağını zannetmiyorum bu http://pack.google.com/intl/tr/pack_installer.html?hl=tr
bu adreseten spy ware doctor haric diğerlerini kaldırın ve indirin bu program indikten sonra bütün sistemi tarayın virüsleri temizleyecektir ama programı bilgisayarınızdan indirmeyecekseniz spyware doctor yazın googleye kendi sayfasından indirip kendi bilgisayarınıza kurun ama format atma imkanınız varsa format atmanızı önerirm

OnlyMann
18-03-2009, 18:04   |  #3  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,779 mesaj

müzik paylaşım türü program makinanızda yüklü ise o yapabilir. Varsa programı kaldırmalısınız. çünkü bu tür programlar makinanızı sunucu gibi kullanılmasına neden olur.

aslında en çok makinanıza bulaşan zararlı yazılımları kontrol etmelisiniz.