Ne Mutlu TÜRK 'ÜM Diyene

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
dervisahmet
31-03-2006, 09:31   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
84 mesaj

Arkadaşlar bölücüler , vatan hainleri artık dağlarda değil.

Son günlerde ki olayları gördükçe şu sözün bu duruma tam bir cevap olabileceğini düşündüm.
Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. K.ATATÜRK

SeRBoY_WHiTe
31-03-2006, 12:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
390 mesaj

Arkadaşlar meselenin aslı bir yana. Ben bu tip ciddi siyasi içerikli konuların bu forumlarda tartışılmasının faydadan çok zarar getireceğini düşünüyorum. Aynı şey ucu kaçmış dini tartışmalar içinde geçerlidir.

Bak şimdi senin attığın başlık ne kadar tahrik edici:"Arkadaşlar bölücüler , vatan hainleri artık dağlarda değil.". Hadi bakalım madem ava cıkalım!!!...
Lütfen daha duyarlı olalım. Zaten miletçe maşallah pek çabuk provoke olan bir toplum haline geldik.

Şuursuzca cümleler kurmayalım!

Son Düzenleme: SeRBoY_WHiTe ~ 31 Mart 2006 12:19
güzel bayan
31-03-2006, 14:32   |  #3  
Yeni Üye
25 mesaj

serboy tebrik ederim cok doğru 1 söz.dervis ahmet sana gelince,sen aaazını toplarmısın lütfen ve başlığını kontrol edermisin ben TÜRK değil TÜRKMENN'im.yani emiiin ol senden daha fazla TÜRK'üm amma TÜRKİYE CUMHURİYETİ deyince akla sadece türk gelmez TÜRK KÜRT ARAP kısacası bu vatanda yaşıyanlar t.c. vatandaşı olanlar gelir

hem bizim buayrılığımız nereden geldi bilirmisin TÜRK'lüğümüzü unuttuğumuzdan...biz koca dünyaya sahib iken birbirimizi yerken yerken...bu hallere geldik hem bizim birbirimizi yememiz kime yarar bilirmisin hıı?dış devletlere çünkü zaten gizli düşmanlarımız çoook fazla zaten TÜRKİYEMİZİ almak isteyen çook fazla... yapmayın arkadaşlar birbirimize düşerek hiç bir yere varamayız...(aslında''serboy''bu tartışmalara nokta konulmalıydı ama kendimi tutamadımm)

ufuks
31-03-2006, 15:03   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj

armaızda provakotörler mi var ne?Nerden cıktı bu konu şimdi.

Karadavut
31-03-2006, 15:19   |  #5  
Yıllanmış Üye
555 mesaj

Damarlarında bir damla kan olduğu sürece Türk davasından vazgeçmez.Bu yüzden Türk milletinin en büyük davası vatanını korumak ve geliştirmektir.

Selçuk İslamoğlu
31-03-2006, 15:35   |  #6  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Tahrik edici mesajlardan kaçınalım.