nerden pc toplasam istanbulda YARDIM

ra_joca
13-08-2007, 13:01   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
151 mesaj

arkadaşlar istanbul avrupa yakasinda geforce 8800 gibi kartlarin falan bulunabileceği yerler tavsiye edermisiniz çünkü yeniyim burda yoksa bi vatan comp tan gidip aliim diom ama orasida biraz bazen tuzlu diolar yeni pc mi bide ben montaj dan anlamam nasil montaj yaptirabilirim parcalari nerde bu işi yaptiririm bi yarddim edi şu arkadaşiniza ya
şimdiden çok teşekkürler

bjk_semih
13-08-2007, 13:31   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,452 mesaj

teknolojix ve vatan computerddan yaptırabilirsin. güzel bi liste ile hangi parçaları istediğini ayrıntılı bi şekilde yazıp ellerine ver sana toplarlar...

TuncaBozkurt
13-08-2007, 13:35   |  #3  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Bence ya bilgisayar hiperstorelarından birinden, ya da Kadıköy'deki Yazıcıoğlu Pasajı'ndan al. www.sikayetvar.com'u bir incele. Oradaki şikayetlere göre bir hiperstore seç. O hiperstore ile Yazıcıoğlu'nu karşılaştır. Hangisi sana daha uygun gelirse onu tercih et.
Benim tavsiyem ise, sana söylenenlere karşın Vatan Bilgisayar olacaktır. Hatta CardFinans'ın varsa indirim+taksit imkanlarından yararlabilirsin.

Borga-x
13-08-2007, 13:38   |  #4  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Aslında en guzelı yazıcıoglu işhanı Kadıkoye gıdıyorsun. Hem gezıyor hemde satın alıyorsun. Ben Avcılarda oturuyorum ve üşenmeden gidiyorum. Ama illa avrupa yakası dersen.Bahçelievler tarafında Ömür'e yakın Gold Computer var ordanda alabılırsın.Onun dısında Bımeks'ın havaalanı tarafında buyuk satış magazası acıldı.. Oraya da bır goz gezdır.

uGuR.uK
13-08-2007, 15:51   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

borga birader, tamamen katılıorm kadıkoy'u tek gecerim sorada mecidiyekoy onerim olur illa avrupa istiosan. ama kadıkoye git alt tarafı bi vapura bin eminonunde tak ordasın direk onunde zaten iskele. ayrıca ordaki gold computer ve eksen bilgisayarada bak(gold biras daa ucuz ve indirimi fazla olur) yazıogluda kocaman fuar gibi zaten :)

benersince
13-08-2007, 23:13   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj

kadıköy diyenlerdenim transdata eksen gold bilgisayar zaten listeleri var bak fiyatlara ona göre kararını verirsin ...ayrıca nerden alırsan al parçalar toplanır uyumsuzlugu test edilip teslim edilir hayırlı olsun