nero cd yazdırma problemi

onskyy
13-01-2007, 21:05   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
57 mesaj

Arkadaşlar ben forumda yeniyim biras konularu dolaştım okudum ettim aratma yaptım ama istedigim seyim cvpbını bulamadım yada tam iyi bakamadım bana bir yardımcı olurmunuz.Ben elimde olan videoyu cd ye cekip vcd oynatıcıda izlemek istiyorum ama bunu başaramıyorum nerodan video cd yarata yani vcd oluştura tıklıyorum istedigim videoyu içine atıyorum cdyi cekiyorum ama   
kaç farklı vcd oynatıcıda denediysem cd yok uyarısını veriyor
vcd de izlemek için nsl cd cekerim her hangi bir videyoya ne yapmam lazım formatınımı degiştirmem lazım bi özel klasörmü yapmam lazım iblen varsa bi yardım edebilirmi??..şimdiden yardımlarınız için TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR....      

make-believe
13-01-2007, 21:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj

Elindeki Videoyu hangi formatta CD'ye kaydettiğin önemli. Ayrıca denediğin VCD playerlar da genelde sadece VCD formatını desteklediğinden bu sorunu yaşaman normal. Sen bir de DVD player da dene.

BOOMFUNKMCS
13-01-2007, 22:02   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

nero yazma aşamasında cd ni boş yakıyor olabilir arkadaşım,farklı cihazlar da çalıştırmıyor ise sanırım programda hata var yada istemeden bir yanlışlık yapıyorsun.birde kullandığın cd ninde yazma kalitesi etkiler tabiki.RW ni kontrol etmeni ve neronun yeni versiyonlarını yüklemende de fayda olabilir.başarılar...

İtacHi_
14-01-2007, 08:02   |  #4  
İtacHi_ avatarı
Yıllanmış Üye
1,894 mesaj

sen nero nu sil yeniden başka bi yerden yükle(eğer elinde orjinal cd varsa yine ondan yükle).bi dene.bide sen bu boş cd lerini başka bir pc de  yazılıyormu diye bit bak bakalım.onun dışında yazıcını pc ye tam tanıtmamış olabilirsin.

onskyy
19-01-2007, 18:31   |  #5  
OP Üye
57 mesaj

arkadaşlar cokk saolun dediginiz gibi yaptım formatını degiştirdim oldu galiba bi arkadasa verdm deniycek forumda arakdasın biri bi program tavsiye etmişti hem o programı deniyim dedim hemde bu işimi göriyim diye ayrıca cdleri falanda kontrol ettim baştan yazıcıda problem yok..