Nero da DVD Yazma Sorunu

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
LostSouL
17-03-2005, 17:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba
bende KutuLu Philips 1640 DVD RW var. Nero da rahatLıkLa DVD yazabiLiyorum sorun şu ki mpeg formatındaki filmleri VCD yaparken nero bunu enkode ediyor. Ama DVD ye enkode edemiyor veya ben bi yanLışLık yapıyorum Nero da DVD film hazırlarken mpeg filmleri atıyorum Burning ROM da üstteki Güncel Derlemeyi Yazdır ibaresi aktif görünüyor. Dolayısıyla o aktif olmayınca yazdıramıyorum. Şimdi NERO mpeg i video converter olmaksızın kendisi Vcd formatında enkode edebiliyor. Acaba DVD de bu işLemi yapamıyormu? Öncelikle bi video converter programı ile mpeg i DVD formatına çevirip öyLemi yazdırmam gerekiyor. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olucam. Teşekkür ederim!

Turhan
20-03-2005, 11:59   |  #2  
Yeni Üye
31 mesaj

Lost Soul sorunun konusunda bir fikrim yok zira bende LG CD RW VAR VE NERO VCD ye çevirmek istediğimde enkode edemiyor benzer bir sorunla karşı karşıyayız. Ancak bu sorundan çok seninm alta geçen imzan çok ilginç insan tanrı ilişkisi diye. Tanrıdan bisiklet isteyince gökten bahçeye düşmesi şeklinde mi düşündün ? sonra n asıl oldu da bu ilişkinin böyle olmadığını anladınız ve sonra bisiklet çaldınız. Dikkat et Bu forumları Cumhuriyet Savcıları da okuyor kendi kendini ihbar etmiş olmayasın !

zozo77
23-05-2005, 23:42   |  #3  
Taze Üye
7 mesaj

bu sorununuzu cyberlink power director isimli program ile cozebileceginizi umuyorum arkadaslar.

alıntı:

Çocukken her sabah Tanrı'ya yeni bir bisikLet aLması için dua ederdim. Ama sonunda insan Tanrı iLişkisinin böyLe oLmadığını anLadım ve kendime yeni bir bisikLet çaLdıktan sonra her sabah günahLarımın affediLmesi için O'na dua ettim...

bu eger yanlıs hatırlamıyorsam al capone e ait bir ifade, arkadas kendisi yazmadı :D pek tabiki sayın Cumhuriyet Savcılarımız da bu sozu bilirler, bu sozden kimseyi mahkemeye cıkarmazlar :P

XtC_InsanE
14-06-2005, 09:21   |  #4  
Taze Üye
5 mesaj

"Ancak bu sorundan çok seninm alta geçen imzan çok ilginç insan tanrı ilişkisi diye. Tanrıdan bisiklet isteyince gökten bahçeye düşmesi şeklinde mi düşündün ? sonra n asıl oldu da bu ilişkinin böyle olmadığını anladınız ve sonra bisiklet çaldınız. Dikkat et Bu forumları Cumhuriyet Savcıları da okuyor kendi kendini ihbar etmiş olmayasın !"    TURHAN 'A....

BENCE SEN ARTIK HİÇ BİR ŞEY YAZMA... SADECE OKU VE ÖĞRENMEYE ÇALIŞ...ÖMÜR İNSANIN EN BÜYÜK SERMAYESİDİR DİYE İMZA ATMIŞSIN ... ONU UYGULA BENCE.