Netbook kullanıcı isimli soru...

HPQ-User
07-01-2010, 11:00   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Netbook sormuş:
Şorum şu çok muhterem moderator:

Benden sonra gönderilen sorular yayınlanmasına rağmen benim "netbook" kullanıcı ismiyle göndermiş olduğum soru neden yayınlanmadı? Neye göre ve kime göre sansür uyguladığınızı merak ediyorum. Küfür etmedim, argo yazmadım... Acaba sebep, bütün dünyada sadece can sıkıcı olarak nitelenen "spam" mailllerinizi gönderebileceğiniz bir e-posta adresi vermemem olabilir mi?? Sitenize girip siz para kazanabilin diye tıkladığımız reklamlar yeterli gelmiyor heralde ki bir de şahsımıza özel olan posta kutumuzu kirletmek için adres istiyorsunuz. Uzun süredir takip ettiğim portalınızın bugün itibarı ile artık bir daha açmamak üzere terkediyorum. Amacı kullanıcı çekmek olan "uzmanına sorun" köşesini çok iyi kullanıyorsunuz tebrikler...!
   Bundan ayrı olarak Eleştiriye tamamen kapalı bir kitle olarak, şakşakçılığınızı yapmayan haber yorumlarını sansürlediğiniz için zaten soğumuştum sizden. Ve sağdan soldan soldan derlediğiniz reklam içerikli haberlerden fazlasını veremeyen sitenizi eleştirenlere karşı bir zamanlar sizi savunarak hata yaptığımı anlamış oldum bu sayede. Siz de kendi kendinize forumculuk oynamaya devam edin. Eminim "çok büyük bir iş" yaptığınızı düşünüp kendinizi mutlu hissediyorsunuz :D

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
xyxyxyxy

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; tr; rv:1.9.1.6) Gecko/20091201 Firefox/3.5.6

MBTGROUP
07-01-2010, 14:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj

Moderatör değilim ,üyeyim fakat bu yazınız yayınlanmış ,okudum.Belkide siz sorduğunuz soruyu iyi takip etmediniz.