Network

HPQ-User
05-11-2007, 01:50   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

sdentes sormuş:
Merhaba,

Size bir sorum olacak. Zaman zaman Chip dergisinin ozel sayilari cikiyor. Ben derginize uyeyim ama bu sayilara nasil ulasacagimi bilemiyorum. Biz uyelere bu sayilar uyleik sistemi icinde nasil ulasabilir.

Bu cercevede 2.ci sorum, yerel ag kurulumu ile ilgili bir ozel sayiniz vardi (A dan Z ye Network). Acaba bu sayiyi nasil alabilirim. Ucretli ise, ucretini size odesem gelecek sayiyi bana yolladiginizda birlikte adresime gelebilir mi?

Bunun disinda network kurulumu ile ilgili (ozellikle yazilim tarafi) onerebileceginiz iyi bir kitap var mi?

Saygilar

Selim Dentes

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Notebook XP Prof ile

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)

stern
05-11-2007, 15:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,453 mesaj

TCP\ip guvenliği isminde çok güzel bir kitap var tüm network yapıları ve bunların güvenlii anlatan bunun dışında windows server 2003 için arkadaş yayınlarının kitabını kullanabilirsin. ayrıca MOC'ler vardı Microsoft'a ait kitaplar bunlarda senin için çok faydalı olacaktır. ama MOC'lere nasıl ulaşabileceğin hakkında bir bilgim yok bunun dışında birde benim sattığım ingilizce yaklaşık 90 tane (içinde cisco ve exchange isa ve windows server ve tüm network ile ilgili dükümanların bulunduğu) cd setleri var :)