Nokia 5800 V 50.0.005 güncellemesi OTA ile geldi

Kapalı Hesap (113439)
26-04-2010, 00:10   |  #26  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
464 mesaj
Alıntı: man on the moon  
5800 için yeni tema arayanlar symbian.org adresindeki world silver theme'yi kullansınlar, tam bana göre, sade ve neşeli, ayrıca telefonla tam bir uyum içinde, yinede eksikleri var, güncellenmesi gerekli.
bu silver theme gerçekten çok hoş birşey , bilgilendirdiğin için teşekkürler. telefonla da çok uyumlu kasmıyor. pizero themeler da harika ama kasıyor telefonu biraz .

hero ben de artık pek umursamamaya karar verdim  yazılım olayını. telefondan keyif almak lazım, amaç kullanmak .. alttarafı telefon aslında bazen abartıyorum , maksadı aşınca işin tadı kaçıyor. dediğin gibi aslında v50 sonrasında  fazlaca bir güncelleme gelmez zaten .. gelse de çok uzun sürer.. Nokia yeni dokunmatikler de çıkaracaktır yakında .

Eğer olur da v50'nin NSU üzerinde bütün olarak yeniden yükleme seçeneğinde belirdiğini görürsek birimizden biri zaten burda bir  başlık açıp durumu bildirir .. bi yeniden yükleme yaparız deneriz .. olur biter.   ufak tefek sorunları olsa da bu haliyle telefon çok güzel oldu bence, fazla birşeye gerek yok. güzel temalar da buldum :) şekil tamamdır.

_hEro
26-04-2010, 01:11   |  #27  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj
Alıntı: numbb  
hero ben de artık pek umursamamaya karar verdim  yazılım olayını. telefondan keyif almak lazım, amaç kullanmak .. alttarafı telefon aslında bazen abartıyorum , maksadı aşınca işin tadı kaçıyor. dediğin gibi aslında v50 sonrasında  fazlaca bir güncelleme gelmez zaten .. gelse de çok uzun sürer.. Nokia yeni dokunmatikler de çıkaracaktır yakında .

Eğer olur da v50'nin NSU üzerinde bütün olarak yeniden yükleme seçeneğinde belirdiğini görürsek birimizden biri zaten burda bir  başlık açıp durumu bildirir .. bi yeniden yükleme yaparız deneriz .. olur biter.   ufak tefek sorunları olsa da bu haliyle telefon çok güzel oldu bence, fazla birşeye gerek yok. güzel temalar da buldum :) şekil tamamdır.

Aynen öyle...Keyfine bak artık ;)

mrt_kck
26-04-2010, 10:02   |  #28  
Yeni Üye
23 mesaj

ben iki gün önce nsu üzerinden 150mb lik v50 yüklemesi yaptım yani geldi nsu üzerinden v50 ama kendi cihazıma değil işte arkadasıma geldi bende henüz yok malesef :(

geronimo381
07-07-2010, 22:06   |  #29  
Taze Üye
1 mesaj

Selam arkadaşlar ben telefonuma v50.0.005 güncelleştirmesini yükledikten sonra zil sesi ayarlarında sorun çıktı sadece nokia tune sesini çalıyor. Aralarda da "a" diye sanki birisi konuşuyormuş gibi ses çıkarıyor telefon ne yaptıysam düzeltemedim yardımcı olurmusunuz ?