Nokia N8 ertelendi !

Karub
23-09-2010, 14:53   |  #1  
Karub avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,652 mesaj

Yeni Şafak gazetesinin haberini aynen yazıyorum...

Akıllı telefon pazarındaki rekabette Apple ve Google rekabetine yenik düşen Finlandiyalı Nokia, bu alanda kendisine avantaj sağlamasını bekleyen N8 modelini piyasaya sürümünü ileri tarihe erteledi. Nokia'dan yapılan açıklamada yeni telefondaki son ayarlamaların yapılması için birkaç haftaya daha ihtiyaç duyulduğu belirtildi. N8 modelinin piyasa sürümündeki gecikme, şirkete, Apple'ın iPhone ve Google'ın da Android yazılıyla çalışan modellerş karşısındaki rekabetinde son darbeyi vurdu. Nokia'nın açıklamasında, " Nokia N8 ürünümüzü bazı pazarlarda Eylül snunda piyasaya sürmeyi planlıyorduk. Ancak daha yüksek düzeyde kullanım deneyimi sağlamak için sevkiyatlarımızı bazı nihai değişimleri gerçekleştirmek adına birkaç hafta ertelenme kararı aldık " denildi.

-----

Gazetede aynen böyle yazıyordu. Desenize Nokia N8 ile dışarı çıkmaya korktu Kahkaha

NoteBook
24-09-2010, 00:52   |  #2  
NoteBook avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
658 mesaj

Nokia'nın havası sönmeye başlıyor sanırım.N8 ile atak yapmaya kalktı ama Android işletim sistemleri birden bire dişini göstermeye başlayınca Nokia N8 ile Android karşısında nasıl tutunabileceğini düşünmeye başladı.Eh bu durumun sonunda da Symbian Os işletim sistemi ile ürettiği N8 'i biraz daha ertelemek durumunda kalmış olabilir.Malum hatalar ya da eksiklikler tamamlanmalı..