Nokia'nın en büyük bombası geliyor!

CHIP Online
12-07-2012, 14:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Nokia, kaderini değiştirebilecek canavar cep telefonu hakkında ilk kez konuştu...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/nok ... -geliyor_34740.html

Resimlerle: Nokia'dan geleceğin teknolojileri!

Nokia'nın Küresel Geliştirici İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Richard Kerris, PureView kamera teknolojisine sahip bir Nokia Lumia'nın "çok yakında" çıkacağını açıkladı.

41 megapiksellik kameraya sahip Nokia 808 PureView, daha çok şirketin kamerayı ve uygulamalarını göstermek için yarattığı bir modeldi ve Symbian işletim sistemine sahip telefon pek beğenilmemişti.

Ancak şimdi, büyük destek bulan PureView teknolojisinin Nokia'nın en iyi serisi olan Lumia'ya dahil olması bekleniyor.

Windows 8 telefonlarında PureView teknolojisi, şirketin yeni cihazlarının rakiplerinin önüne geçmesini sağlayabilir.

Samsung, Android telefonlar ve iPhone'un bu kadar güçlü olduğu bir pazarda Windows telefonları ve Nokia'nın böyle bir teknoloji ile önemli bir avantaj sağlayacağı kesin

Tüm Konu: Nokia'nın en büyük bombası geliyor!

Resimlerle: Nokia'dan geleceğin teknolojileri!

Kaynak: www.chip.com.tr

confickerbelasi
12-07-2012, 18:15   |  #2  
confickerbelasi avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 28
925 mesaj

bu sefer güzel bişey yapmış gibi tabi gene eksiklikleri varsa bu nokia'nın sonu olur rahmetliyi nasıl bilirdiniz? diye soracak imam efendi.

ahmet_58
12-07-2012, 18:21   |  #3  
ahmet_58 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 28
646 mesaj

nokianın bencede son şansı android teller artık herkesin belleğinde yer yaptı bence yoksa daha önüne geçilebilecek gibi gelmiyor Beğendim

dabbe1
12-07-2012, 20:22   |  #4  
dabbe1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,665 mesaj

NOKIA bitmez... NOKIA olmasa hiç marka olmazdı...