nonpasaran'ın konusunu neye dayanarak sildiniz?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Ahmet_79
14-05-2010, 23:06   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj

Evet sevili pek muhterem denetmen arkadaşlar size soruyorum!
O arkadaşa edilen küfür gün boyu sitede tutulup silinmezken onun size yaptığı en ufak bir eleştiriyi kaldıramadınız mı? Bumudur sizin adelet ölçünüz?

Muhtemelen az sonra bu konuyuda silip  kendinizi ak pak ettiğinizi zannedersiniz;)

Son Düzenleme: Ahmet_79 ~ 14 Mayıs 2010 23:20
ADEM-KAYA
14-05-2010, 23:10   |  #2  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj

Evet bende açıkçası şaşırdım...

world_pc
14-05-2010, 23:12   |  #3  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,357 mesaj

Bende şaşıranlardanım...

Kapalı Hesap (158417)
14-05-2010, 23:14   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj
Alıntı: Ahmet_79  
Evet sevili pek muhterem denetmen arkadaşlar size soruyorum!
O arkadaşa edilen küfür gün boyu sitede tutulup silinmezken onun size yaptığı en ufak bir eleştiriyi kaldıramadınız mı? Bumudur sizin adelet ölçünüz?

Muhtemelen az sonra bu konuyuda silip ve kendinizi ak pak ettiğinizi zannedersiniz;)

AlkışOnay

Kesinlikle katılıyorum. Bencede silinmemeliydi...

hamann7725
14-05-2010, 23:18   |  #5  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj

Bu arada mevzu uzun değilse kısa bi özet geçebilir misiniz?

ADEM-KAYA
14-05-2010, 23:34   |  #6  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj

Şu konuda

15 NİSAN
https://www.chip.com.tr/forum/but ... turmak_t160252.html

Konuya saygısızlık edip sağdan soldan çalındığını iddia etmiş bir üye.O da banlanmış tabi ki küfür edince,çok geç..
Üye wardom.org sitesinde Velicaptor diye bir vatandaş.

Daha sonra özelden çirkin sözler sarf etmiş Nonpasaran'a.
Yönetime şikayet etmekte haklı tabi ki,netice de banlanmış üye.

Ayrıca site yönetiminden de şikayet etmiştir,haklı olarak..
E bunların sonucunda basmış istifayı..Ne yapsın !

Bu da ne

22 NİSAN
http://www.yasinyigit.com.tr/?p=94

23 NİSAN
http://www.pcnet.com.tr/forum/wi ... ek-win-7-dvdsi.html

Tarihe bakın.
Ne güzel de çalıntı yapmış.

Son Düzenleme: ADEM-KAYA ~ 14 Mayıs 2010 23:44
Roadrunnner
15-05-2010, 00:15   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
694 mesaj

Adamlar yazı karakterini değiştirmeye bile üşenmişler.Bu kadar da olmaz...

Nonpasaran haklı olarak sitemini dile getirmişti.Adamın yemediği küfür kalmadığı gibi üstüne bir de açtığı ve veda sözlerini yazdığı konusu siliniyor.Yönetimin bu tutumu devam ettiği sürece ben de aynı üstadın yaptığı gibi istifa etmeyi düşünüyorum...

Ayrıca bu kadar duyarlı olan(!) yönetim , konu açıldıktan 5,5-6 saat gibi bir süre sonra konuyu silmiştir(bu zaman diliminde ne yapıyorlardı bilemiyorum artık , üstelik konu en çok okunanlar listesine bile girmişti).Bilginize...

Roadrunnner
15-05-2010, 00:24   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
694 mesaj

Arkadaşlar sitenin ana yönetimi ile de Chip dergisi mi ilgileniyor?Yoksa Chip Online başlı başına ayrı bir oluşum mu?Ben bu sitenin ana yönetimine ulaşmak istiyorum.Nasıl yapabilirim?Kime ulaşmam gerek?Herhangi bir bilginiz var mı?

piRe_
15-05-2010, 00:32   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,183 mesaj

Veliciraptor değil Velociraptor. Namı diğer klon, wtarkan.. Diğerleri şimdi aklıma gelmiyor, bukalemun mübarek. İnternet faresi resmen Ağzı kulaklarına varıyor Sağdan soldan arakladığını kendi sitesinde (sordum.c..) yayınlıyor sonrada ben icat ettim der gibi kasım kasım kasılıyor. Yok artık. Bu zatı muhterem pcnet forumundan da aforoz edildi edilmesine ama değişik isimlerde girip içindeki pislikleri modlar da dahil bana da kusarak, Türkiye AB ye girene kadar tatile yollandı. Aman dikkat edin bulaşıcıdır. Zaten işine gelmediği için beni de kendi forumundan yasaklamadı mı. Ağzı kulaklarına varıyor

Bu  zatı muhtereme kapıyı gösterenin eline koluna klavyesine sağlık. Kendisinin ellerinden öpüyorum. AlkışAklınızda olsun sordum.c.. dan link veren kim olursa olsun bilinki ta kendisidir.

Serkan Karadaş
15-05-2010, 01:05   |  #10  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

Chip Online Forum unda paylaşılan her bilgi, paylaşımı yapan kişi veya kişilerin sorumluluğundadır ve hiçbir sorumluluğu Chip Online üstlenmez.
Chip Online Forum una üyelik ücretsizdir, üyelik için kimse zorlanmamıştır.
Chip Online Forum undan ayrılma sebebinizi merak etmediğimiz gibi, ayrılma sebebini Chip Online Forumda üstelik Chip Online Forumu, Forum Yönetici ve Denetmenlerini, Forum Üyelerini ağır dille eleştirerek, lakap takarak, soyut bilgiyle suçlayarak belirtemezsiniz.
Chip Online Forum Denetmenleri ve Yöneticileri sorumluluklarını, görevlerini bilmektedir. Aksi bir durumla suçlama lüksünüz yoktur!
Chip Online Forum u bir ailedir. bu geniş ailenin bireyleri arasındaki samimiyet, bireyler arasındaki sohbet ve bireylerin birbirine duyduğu güven, şu zamana kadar düzenlenen etkinliklerde pekişmiş ve gerçektir. Buna dayanarak, samimiyetsizliğimizden, orantısız yetki kullanımından, görevi kötüye kullanmaktan veya bizleri keyfi davranmakla suçlamamanız gerektiğini bilmelisiniz.

silinmesi gereken bir konu olmasına rağmen, bu yersiz tepki ve soruların devam edeceği düşüncesiyle kısa bir açıklamada bulundum. lütfen düşünmeden bu forumda görüş bildirmekten kaçının. Aksi durumda yolunuz açık olsun.

Selçuk İslamoğlu
15-05-2010, 08:39   |  #11  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

nonsparan'ın rahatsızlığı geç de olsa giderilmiştir. Malesef ki, ben ve Cenk Tarhan dışında hiç bir mod zaten herhangi bir kişiyi banlayamaz. Kendim ev tadilatım ve düğün hazırlıklarım yüzünden yeterince özel mesajlarımla ilgilenemediğim için nonsparan sanırım durumun dikkate alınmadığını düşünmüş olabilir. Bu rahatsızlık giderildiği için doğal yollardan da, konu geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Başka sitelere kopyala / yapıştır durumuna karşı doğal olarak herhangi bir önlem alamayız. CHIP Online ve CHIP Online Forumları'nda prensip olarak hiç bir zaman kopya koruması veya sadece üyeler görebilir gibi paylaşım ruhunu kısıtlayacak engellemeler koymayacağımız için, diğer sitelerdeki kullanıcı (dikkat, yönetici değil) doğal olarak karışamayız da zaten.