norton 360 ve blackshot

onat22
11-03-2011, 21:44   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
30 mesaj

arkadaşlar şimdik olayı anlatıcam ama balık hafızadan dolayı biraz unuttum :D
şimdi ben blackshot ı indirdim kurdum oyuna girdim ANA !?! oda ne çözünürlük en altta sora girdim settings e ayarları yaptım çıkıp girmek gerekiyodu çıktım girdim oyuna adımı şifremi yazdım GO! ya bastım girerken sağ altta blackshot.exe virüs sanıldı silindi gibisinden bişey dedi sora bende girdim açtım tarama geçmişimi virüs geçmişimi öyle bişeye girdim orda blackshot ın bişeyi duruyodu siz anladınız sonra ona girdim bişey yaptım bi pencere çıktı şöyle yazıyodu blackshot.exe bidahaki taramalarda görülmiyicek ve geri yüklenicek diyodu sora tamam a bastım yüklendi oyuna girmedim kapadım pcyi dışarı çıktım nese şimdi ben tekrar bu blackshot.exe yi taratmak istesem nasıl düzelticem ? exclusion list mi ne vardı nette okumuştum bi türlü bulamadım orayamı attıki ?

enderiskender
11-03-2011, 22:27   |  #2  
Yeni Üye
36 mesaj

neden taratmak isteyesinki illa taratıcam dersen  tarıcağın şeye sağ tıkla tara de ozaman  tarar herhalde nortonu sevmem ve kullanmam o yüzden bu kadarını söyleyeblirim

Son Düzenleme: enderiskender ~ 11 Mart 2011 22:28
Kruis
12-03-2011, 00:05   |  #3  
Kruis avatarı
Yıllanmış Üye
496 mesaj

Crackli kullanıyorsan oyunu doğrudur siler görebini iyi bir şekilde yapmıştır Norton.O dosyayı virustotal.com a upload edip tarattırabilirsin.

onat22
12-03-2011, 02:01   |  #4  
OP Yeni Üye
30 mesaj

benim anlamadığım şey şu şimdi bu blackshot.exe yi nereye aldı hangi listeye aldı insight tamı exclusion list temi benim istediğim bu ?