ofice programlarını yükleyemiyorum

yansimasal
22-03-2012, 01:44   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaşlar merhaba.
ciddi bir sorun yaşıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. şuan tez yazıyorum ve acil olarak bitirmem lazım fakat ofice programları hata veriyor yükleyemiyorum.
bilgisayarımda ofice 2010 vardı daha sonra süresi doldu ve ofice 2007 kurdum bir süre kullanabildim fakat sanırım 2010 da olduğu için hata vermeye başladı kilitledi kendini,  daha sonra 2003 kurdum yine aynısı oldu.
şimdi hepsini kaldırdım, bilgisayarcıya götürdüm 2007 kurması için ama adam format atmamız gerekli dedi , bu programların kod defteri gibi bir şeyleri oluyormuş ve değişik sürümler yüklediğim için bunlar karışmış, format atmak istemiyorum başka bir çözüm olabilir mi?
bilgisayarı sistem geri yükleme yapsam sorun çözülür mü?

ohanesburg
22-03-2012, 02:00   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Kardeş muhtemelen senin profilinde sorun çıktı bilgisayarında yüklü kullanıcı varmı ? yoksa direkt administrator mu kullanıyorsun eğer örn: yansimasal gibi bir kullancı ile açıyorsan önce orutumunu administrator ile aç C:\Document and Settings içerisindeki kullanıcına ait klasörü göreceksin (tabi masaüstündeki veriler silinecek önceden yedekler belgelerim de dahil) onu sil daha sonra bilgisayarını yeniden başlat aynı kullanıcı adı ile tekrar aç sorunun düzelecektir. saygılar.

mustafa2116
22-03-2012, 10:39   |  #3  
mustafa2116 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

sisistem kerneli,niz kapalı.  Virüsler yapar bunu genelde.