Okuyucu Blogları Duyurusu (18.10.2014)

Selçuk İslamoğlu
18-10-2014, 19:14   |  #1  
Selçuk İslamoğlu avatarı
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

CHIP Online'da okuyucu blogları 1.1.2015 tarihi itibariyle yeni yazı kabul etmeyecektir.

Eğer blog sahibiyseniz, bu tarihe kadar blog yazılarınızı tekrar düzenleme yoluyla kendinize bir yedeğini alabilirsiniz.

cleverman
19-10-2014, 08:39   |  #2  
cleverman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 30
2,510 mesaj

Kafam karıştı.

Yeni yazı kabul etmemek ayrı birşey, blog bölümünü tamamen kapatmak ayrı! 

Blog'umu kapatmayın! Kapatacaksanız da kendi hesabım içinden ulaşabileceğim bir arşiv mekanizması oluşturun!

Tek tek yedek almak külfetli bir iş!

Veya bana blog'un PDF çıktısını alabilme imkanı sunun!

Sevgilerle

Cleverman

Selçuk İslamoğlu
19-10-2014, 18:02   |  #3  
Selçuk İslamoğlu avatarı
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Öneri için teşekkürler Cleverman, önümüzdeki günlerde toplu bir şekilde HTML olarak download edilebilecek bir mekanizma kurabiliriz. Maalesef ki Okur Blogları bir kaç kişi dışında, tamamen yeni kayıt olup kendi sitelerine SEO kasmaya çalışan veya reklam mesajları atmak için yüzlerce mesaj ile doluyor ve takibi bir hayli uzun sürüyor. Kararımızın arkasında asıl neden de bu.

Önümüzdeki yeni tasarım ile belki blog yazarlığı için şartları genişletebiliriz yerleşik üyelerimiz için. Ama şimdilik yeni yazı kabul etmiyoruz.

ttbpc
07-11-2014, 20:52   |  #4  
ttbpc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 146
1,448 mesaj
Alıntı: cleverman  
Kafam karıştı.

Yeni yazı kabul etmemek ayrı birşey, blog bölümünü tamamen kapatmak ayrı! 

Blog'umu kapatmayın! Kapatacaksanız da kendi hesabım içinden ulaşabileceğim bir arşiv mekanizması oluşturun!

Tek tek yedek almak külfetli bir iş!

Veya bana blog'un PDF çıktısını alabilme imkanı sunun!

+1 sana katılıyorum bende 3-5 yazı var html olarak kaydettim de 19 sayfa blogun tek tek kaydedilmesi de ayrı bir iş. Kısacası blogları yeni üyelere durdurun veya yerleşik üyelerde blog denetlemesi yapın ve reklamları silin.