olmuyor,olmuyor,olmuyor

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
freefire
21-03-2006, 00:59   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

arkadaslar systemde su ana servis packli bi windowsum kurulu,servis pack 2 li bi windowsu kurmak istiyorum.lg cd writerimi bugun aldım ve bağladim.ancak bir turlu cd yi okutamıyorum.delete ile boottan cd-wr i 1.sıraya aldım olmadı,f8 ile booth sectim gene olmadı..lap diye windowsa gecfiyor makina.ama oysaki cd-wr bilgisayarım da goruluyor ve baska cdleri windowsta okuyor..xp yide windowsta okuyor ama ustune kurmak istemiyorum.n yapmalıyım..bilen arkadaslara saygılar...

Banned
21-03-2006, 01:07   |  #2  
Banlandı
621 mesaj

sadece servis pack 2 yi kusana makinaya niye format atıyorsun

freefire
21-03-2006, 01:14   |  #3  
OP Yeni Üye
20 mesaj

soruma cozum değilki bu genzo...

diamondmonster
21-03-2006, 12:01   |  #4  
Yıllanmış Üye
148 mesaj

Gerçi ufak bir ihtimal ama CD'nizin sadece Service Pack'i içerip içermediğinden emin olun.
Microsoft Service Pack 2'yi Windows XP'den ayrı olarak bir cd'ye basıp kullanıcılarına dağıtmıştı.Eğer cd bu şekilde ise boot edilemez

Fakat Windows'un SP2 dahil edilmiş bir CD'den boot etmek istiyor ama başaramıyorsanız CD'de bir anormallik olabilir.Yoksa dediğiniz gibi BIOS'tan yapılan ayarlama ile ve F8'den CD Boot özelliğini seçince her Windows XP CD'si otomatikmen boot edilebiliyor