Online oyun oynayan birisi için önerilenler?

unemrahable
05-08-2009, 17:17   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
32 mesaj

Merhaba arkadaslar metin2 karahan knight gibi oyunlarda hırsızlık hesap çalma olabiliyor. Bunları engellemek için önerdiğiniz progrmlar var mı? Şunu belirteyim güvenilir olmayan sitelere girmeme rağmen pcye format atmama rğmen hesabım soyuldu.
Çk güvenilir programlar var mı bnu engelleyebilecek?

Anti virüs programı olarak nod32 kullanıyorum

HaaNKs
05-08-2009, 17:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
315 mesaj

Kimlik korumalı bir antivirüs kullanmanı tavsiye ederim... Örn: Norton 360

unemrahable
05-08-2009, 17:26   |  #3  
OP Yeni Üye
32 mesaj
Alıntı: HaaNKs  
Kimlik korumalı bir antivirüs kullanmanı tavsiye ederim... Örn: Norton

ne gibi fark var diğer antivirslerle arasnda

Erhan Tiryakioğlu
05-08-2009, 17:42   |  #4  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

1. si yaşıtız bende bir ara metin 2 oynadım (1 Ay Falan) Sonra Herşeyin Boşu Boşuna Olduğunu Anladım Ve Hemen O Oyunu Bıraktım Arkadaşlarımıda O Oyundan Soğutmaya Çalıştım Ancak Bazısı Soğudu Bazısı İnadına Oynadı İnadına Oynayanların Karnesi Kötüydü Beni Dinleyip Bırakanların İyi Bence Önce Okulunu Oku Sonra Büyüyünce Adam Ol Sonra ise Online Oyunlarda 99 Lwl Ol Yani... İstersen Tatilde Oyna Bak Sende Bıkacaksındır Ancak Okullar Açıldığında Kesinlikle Deneme Oyundan Ayrılmak İstemez Canın vE Derslerini Arkadan Takip Etmek Zorunda Kalırsın... Benim Önerim Online Oyun Oynama Hı Sen Diceksin Normal Oyunda Oynamayım Ozaman Die Onları Oyna Bence Hemde Tr Yama Yapmadan Hem İngilizcen Gelişir Hem de Oyunu Bitirince Birdaha Oynamak İstemezsin ...

Mustafa@PC
05-08-2009, 19:31   |  #5  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Bu tür korkularınız varsa Internet Security programlarını kullanmalısınız. Bu programlar güvenlik duvarı, anti-virüs, anti-spyware, phishing, anti-spam,...vs birçok güvenlik hizmetini tek bir çatı altında topluyor. Sizin korkunuz sanırım şifre, kullanıcı adı çalınması. Böyle bir niyette insanın bunu yapabilmesi için birkaç yol vardır spware, keylogger atmak gibi. Diğer yandan yine phising(kimlik avı) yöntemi ilede bunu yapabilirler. Önereceğim program ise KIS 2009, NIS 2009 yada Avira Premium Security'nin son sürümüdür.

Mustafa Can
05-08-2009, 23:36   |  #6  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,248 mesaj

tek yol var hile kullanmamak