Operamini de 0.facebook sorunu yardım lütfen???

anil_akbay
17-06-2010, 11:30   |  #1  
anil_akbay avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
77 mesaj

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar,

Geçen gün yeni bir telefon aldım telefonun markası nokia 2730 classic telefondan 0.facebook.com yazınca tarayacı hata veriyor. Telefonda bir tek opera mini tarayacısı var başka bir yerden giremiyorum yani internete bu sorunu nasıl çözebilirim?? lütfen yardımınızı bekliyorum?? şimdiden teşekkürler...

Son Düzenleme: anil_akbay ~ 17 Haziran 2010 11:30
man on the moon
17-06-2010, 22:07   |  #2  
man on the moon avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,151 mesaj

opera miniden internete bağlandığın zaman normal bir web tarayıcıdan girer gibi internet girmez. öncelikle opera sunucularına bağlanır o sana siteyi sıkıştırır ve telefonuna gönderir, 0.facebook.com yazdığında sen facebook a değil opera sunucularına bağlanırsın. bu yüzden hata veriyor. mesela opera mobile kullanınca da aynı şekilde, eğer opera turbo kapalıysa bağlanırsın, opera turbo açıkken ise yine opera sunucuları üzerinden siteye gireceğinden hata verir.
ama telefonun nasıl kenditarayıcısı olmaz onudaanlamış değilim.

sefir_bLk
07-09-2010, 16:01   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

MERHABA ARKADAŞLAR

BEN NOKİA 5130 XPRESMUSİC TELEFON ALDIM TELEFONDAN 0.FACEBOOK'A GİRMEK İSTİYORUM DİREK OPERA MİNİ TARAYICIYA YÖNLENDİRİYO ODA HATA VERİYO.. OPERA MİNİ Yİ TELEFONDAN NASIL KALDIRABİLİRİM VEYA TELEFONUN KENDİ TARAYICISININ ANASAYFASINI NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM.. ÇOK ACİL BUNU ÇÖZMEM LAZIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM..!!!