Orjinal Win 7 Dosya Simgleri ?

fatihu1234
06-10-2010, 16:00   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
57 mesaj

arkadaşlar ben bilgisayara dün win 7 yükledim ( haliyle korsan ) modifiyeli olduğu  bunu yapan arkadaşlar orjinal win 7 simgeleri yerine kendi koyu renkteki dosya simgelerini koymuşlar resimde de görüldüğü gibi

ben bu koyu renkteki klasörleri nasıl win 7 orjinal şeklinde yapabilirim ?

mcafee23 ayrılmıştır
06-10-2010, 16:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

sadece dosya simgeleri değil ki komple herşey modifiyeli resimde
bence düzgün bir windows dvd'si bulun,onunla kurulum yapın
Bu windows'ları neden modifiye ederler ki tam çocuk işi yaa..

fatihu1234
06-10-2010, 16:29   |  #3  
OP Üye
57 mesaj

sağolasın cevap yazdığın için
valla bende anlamıyom , dvd yi bi arkadaştan almıştım. ilk win 7 geçişim  baya bi hoşuma gitti ama bu klasörler siyah - koyu olunca  pek güzel durmuyo :(

OSMAN BAĞÇEVAN
06-10-2010, 18:19   |  #4  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

Zordur zor zor..Onu yapmak zordur , bir iki gün uğraş dur bir sürü ikonları, ikonların pikselleriyle,yaptıktan sonra yüklemesi adama format attılır, windows a modifiyesi zaten kolay birşey değil..Yanisi bunları bilmeden, yorum yazmak pek iyi olmaz..

Sorunun çözümü ;
a] Önce burada ki işletim sistemine uygun ikon paketini indirin ;
64bit ;
http://www.mediafire.com/?jd1gjhy99tyt8sr
32bit ;
http://www.mediafire.com/?64s7ep7gg5c0s7e
b]indirme işlemi bittikten sonra indirdiğimiz dosyaları açıyoruz ve dll dosya isimlerini bir kenara not ediyoruz.Sonrasında işletim sistemimize uyan orjinal dll dosyalarını bir klasöre kopyala yapıyoruz.
Sonrasında ise , indirdiğimiz dosyada ki dll dosyaları ile bulduğumuz orjinal dll dosyalarını değiştiriyoruz.
c]En son olarak indirdiğimiz dosyada kurulum dosyasının bir önceki klasörünü masaüstüne taşıyıp, ''İNSTALL'' ile yüklüyoruz..

NOT ;
Bunu yapmadan önce Sistem geri yükleme noktası oluşturun ve windows un klasik temasını seçin..
Yaptıktan sonra eğer olumlu sonuç alırsanız temanızı değiştirebilir, sistem geri yükleme noktasını silebilirsiniz..

Bu arada güvenli bir Windows 7 indirin , haliyle korsan :]

fatihu1234
06-10-2010, 21:29   |  #5  
OP Üye
57 mesaj

:)) OSMAN BAĞÇEVAN cevabın için çok saol bunu deniycem sonucunu buraya yazarım ama byük ihtimalle yarın denerim tekrar çok saol yardımın ve ilgin için ( Haliyle ) :))

Son Düzenleme: fatihu1234 ~ 06 Ekim 2010 21:30