Otomatik başlangıç ile ilgili bir sorun.

Cosmic Eye
25-02-2010, 23:25   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
80 mesaj

Merhaba arkadaşlar, oncelikle hepinizin kandili mübarek olsun demek istiyorum. Ondan sonra sorunuma geçebilirim.

Yaklaşık 2-3 belkide 3-4 gün once msconfig yardımı ile Windows Live Messenger'ın sistem başlatıldıktan sonra otomatik çalıştırılmasını durdurmuştum. Geçen günlerde herhangi bir sorun olmadı istediğim gibi çalışıyordu. Ancak dün akşam CCleaner ile sistem temizliği yaptıktan sonra bilgisayarımı kapattım. Ardından bugün bu saatlerde bilgisayarımı açma fırsatım oldu. Windows Live Messenger sistem başladıktan sonra açıldı. Msconfig'e goz attım orada da aktif hale geldiğini gordüm. Diğer her şey normal halde çalışıyor. Herhangi bir problem yok. Sadece Windows Live Messenger'ın tekrardan başlangıçta çalıştır ozelliğinin aktif olduğunu gordüm. Acaba bir veri kaybı mı oldu? Yoksa farklı bir problem mi yaşıyorum? Aydınlatırsanız sevinirim.

mons
26-02-2010, 00:01   |  #2  
Yıllanmış Üye
416 mesaj

messengeri açın araçlar, seçenekler, oturum aç yolunu izleyin ve oradaki ilgili kutucuğu boş bırakın.

Son Düzenleme: mons ~ 26 Şubat 2010 00:03
kbingul
27-02-2010, 04:55   |  #3  
kbingul avatarı
Yıllanmış Üye
178 mesaj

Bir problem yoktur. msconfigden msni kapatırsın ve başlangıçta açılmaz taki sen msni manuel olarak açana kadar..msni manuel açtığın anda msconfigde aktif hale gelir.. Mons arkadaşımızın tavsiyesini yaparsan sorun ortadan kalkar.