outlook kurulumu

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
useryk
03-04-2004, 13:01   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

outlook kurulurken pop3 sunucusunu yazın diyo?mesela benim yahoo da mail hesabımla ilgili mi?

hasanyasin
11-04-2004, 17:11   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,100 mesaj

POP3 tam da dediğiniz şekilde bir şey; fakat Yahoo web tabanlı kendi mail arayüzü dışından mail sunucularına erişimi desteklemiyor. Yani yahoo maillere, yahoo'dan başka bir yerden bakmanızı istemiyor. Belki bir yolunu bulan vardır... Yahoo dışında, POP3 ya da IMAP sunucularını farklı istemcilere açan ve gerekli sunucu adreslerini kibarca sunan bir sürü mail sunucusu da var tabii...

Brigand
19-04-2004, 17:32   |  #3  
Yıllanmış Üye
145 mesaj

Hımmmm. boşuna topic açmıyım buraya sorunumu yazayım. şimdi benim hotmail, mynet, yahoo, xposta gibi maillerim var. sanırım hotmailde çalışıyor. ayrıca bir paralı mail daha alacağım onda kesinlikle pop3 var. ben bu işi nasıl yapacam hiç anlamadım. hotmailde çalıştığını sanıyorum. kullanıcı adım hotmailde atasasmaz@hotmail.com şimdi nasıl yapacam ben bu işi? ayrıca pop3 dışında sanırım farklı şeyler de var. pop3te mi ne seçince iki tane yer çıkyor. bana adım adım nasıl kuracağımı ve nasıl kullanacağımı ve de son olarak varsa gizli saklı yönlerini yazarmısınız pls? bi windows xp'nin kendi outlook expressi var bir de office xp ile gelen outlook var . bunlar arasındaki fark nedir? aynı işlevdelerse hangisini tercih edersiniz?

Teşekkürler

Son Düzenleme: Brigand ~ 19 Nisan 2004 17:35
mert
25-04-2004, 19:21   |  #4  
Yıllanmış Üye
254 mesaj

outlook xp'de yeni hesap eklerken web tabanlı email hesabı eklemek için seçenek çıkıyor oraya yazıyorum yahoo mailin adresni ama hesabı açtıktan sonra bağlanamıyor acaba bunun varmı bir yolu yahoo'nun ücretsiz hesabındanGülümseme