Outlook Mail Yönlendirme Konusu Hakkında

tekhece
03-09-2009, 19:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba Arkadaşlar,

Ben Bir Şirkette Çalışmakta Olup Ve Maillerle İlgili Sıkıntım Var Bize Gelen Mailleri Ve Bizim Gönderdiğimiz Mailler Şeflerimiz Tarafından Okunuyor Buna Nasıl Bİr Önlem Alabilirim Çünkü Bu Konudan Çok Rahatsızım Gizli Kapaklı İş Yapmıyoruz Ki Sonuçta Ben O İnsanın Bilgisi Olmasının Gerektiğini Düşünsem Bilgi Kısmına Koyabilirim Ama Öyle Değil Bizim Şefimiz Her Şeye Karışır Oldu Artık İşten Soğur Hale Geldik İş Yerindeki Arkadaşlarla Ne Yapabiliriz Bu Mail Yönlendirme Hakkında Nasıl Önleriz Onların Okumasını Bir Bİleniniz Vardır Umarım

hüseyin111
03-09-2009, 20:02   |  #2  
Üye
58 mesaj

koskoca forumda hiç cevap gelmemiş yazıklar olsun forum üyelerine

tekhece
04-09-2009, 19:12   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

arkadaşlar maile cevap verecek bilgili birisi yokmu bu konu hakkında aydınlanmak istiyorum

eolos
04-09-2009, 20:04   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj

mailleriniz nasıl şefleriniz tarafından okunuyor ? onu anlamadım bilgi kısmına yazarsanız şefinizin adresini okur yoksa mail ona gitmez şayet mailinizin şifresi şefinizde varsa oylede okuyabilir onun dısında hiç bir önlem alamassınız gibi geliyor ama istersenizni oficenin sitesine girip araştırın

tekhece
06-09-2009, 04:35   |  #5  
OP Taze Üye
3 mesaj

şifresişni bilip bilmesinde sorun yok arkadaşım haydi outlookta benim hesabımı ve şifremi kurdu ve benim çalıştığım bilgisayarda outlook açık, şefte ayarladı diyelim onun ayarladığı outlookta açık diyelim, o zaman ne olmuş oluyor biliyormusun mail geldiğinde ya onun outlook'a yada benim outlook'a düşmüş olacak yani ikisinide gelme şansı yok sadece birisine düşer,, işte benim demek istediğim farklı bir şey adamlar nasıl bir şey yapmışlarsa benim ve diğer arkadaşlarıma gelen mailleri ve bizim gönderdiğimiz mailleri okuyabiliyorlar bilgi felan geçmediğimiz halde uyuz oldum onlara sanki kötü bir niyetimiz varda art niyet arar gibi maillerimizi okuyolrlar okusunlar sorun değil ama her gönderdiğim mailde şu niye böyle bu niye böyle deyip sormaları benim ve arkadaşlarımın çok canını sıkar oldu
arkadaşlar sizden istediğim bu olaya bir el atıp böyle insanların oyununu bozalım

kbingul
30-11-2010, 13:49   |  #6  
kbingul avatarı
Yıllanmış Üye
178 mesaj

şeflerinin maili okuması mümkün  bunu sizin sistem yöneticiniz yapar server üzerinde yapılan ayarlarla mümkündür sizin engel olma imkanınız yoktur