Oyun kapanıyor

HardalKafasi
24-12-2015, 15:02   |  #1  
HardalKafasi avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhabalar, geçen hafta Assassin's Creed 3'ü orjinal olarak satın aldım ve oynamaya başladım. Üzülerek söylüyorum ki daha önceden oyunu korsan olarak satın almıştım ve en yüksek görüntü kalitesinde oyunu bitirmiştim. Bu sefer 1. diziyi (bölümü) yine en yüksek görüntü kalitesinde oynadım ve bitirdim ancak 2. diziye geçtiğimde oyun hep aynı yerde önce kitlendi sonra ac3sp.exe çalışmayı durdurdu. Oyunu tekrar açtım ve en düşük görüntü kalitesinde oynamaya başladım fakat yine aynısı oldu. Belki yüklemede bir sorun vardır diye düşünerek oyunu silip tekrar yükledim, olmadı. Belki cd'de bir sorun vardır dedim oyunu cd-key girerek Uplayden indirdim, yine olmadı. Yapımcı şirket Ubisofta mail attığımda ekran kartım olan "ATI Mobility Radeon HD 5650"'nin oyunu çalıştırabileceğini ancak bunu garanti etmedikleri tarzında bir cevap aldım. Sizce oyunun korsan olarak çalışmasının ancak orjinal oyunun çalışmamasının nedeni nedir? İlk bölümü en yüksek kalitede oynayabiliyorken 2. bölümü en düşük kalitede neden oynayamıyorum? Yardım ederseniz çok sevinirim, teşekkürler.