oyun problemi

serioussenior
24-02-2009, 18:28   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj

merhaba arkadaşlar ben 64 bit vista ultimate kullanıcısıyım benim sormak istediğim soru şu yönde kullandığım 64 bit işletim sistemi oyunları çalıştırmıyor olabilir mi?oynamak istediğim oyun fifa 2007 fakat bu oyun çalışırken ağır çekim gibi çalışıyor kesinlikle donmuyor yada takılmıyor şundan eminimki laptopum bu oyun için oldukça fazla kuvvetli ekran kartı ile ilgilide herhangi bi problem olamaz acaba tek sorun directx9c mi?lütfen konu hakkında gerçekten bilgisi olanlar cevab versin şimdiden teşekkür ederim ....

- - - MERT - - -
28-02-2009, 02:20   |  #2  
Yıllanmış Üye
537 mesaj

64bit windows kullanmanızın oyunlarda bir sorun yaratmaması gerekiyor. Bu arada bilgisayarınızın markası ve modeli nedir?

GameWorld
28-02-2009, 03:16   |  #3  
Üye
66 mesaj
mertemlek
64bit windows kullanmanızın oyunlarda bir sorun yaratmaması gerekiyor. Bu arada bilgisayarınızın markası ve modeli nedir?
Evet sorun olmaması gerekir ama.Bir ayrıntı var oda laptop da oynaması.Her ne kadar özelliklerin fazla olsada Sonuçta bu laptop performans kısıtlaması var.Mesela ben Notbook'a Fear yükledim.En son ayarlarda oynuyorum.Yansıma deyatlar filan en sonda.Ama takılıyor nadiren.Ayarları kapadım yine aynı eskisinden farkı yok.Oyun için en iyisi Toshiba Qosmio :) biraz reklam oldu amaKahkaha

- - - MERT - - -
28-02-2009, 03:24   |  #4  
Yıllanmış Üye
537 mesaj

Burda kalitenin reklamı serbest, takma kafana.

GameWorld
28-02-2009, 03:29   |  #5  
Üye
66 mesaj
mertemlek
Burda kalitenin reklamı serbest, takma kafana.
Tamam sert çocuk bizde racona uyarız :D

- - - MERT - - -
28-02-2009, 03:38   |  #6  
Yıllanmış Üye
537 mesaj

Hani diyorum ki şu -sert çocuk- lafının yerine isim kullanarak konuşsak daha iyi olmaz mı? Bu arada ismimi de profilime girerek öğrenebilirsin.

Hani yani bizimde burada bi şanımız, şöhretimiz, otoritemiz var yani, lütfen yani cici kız böyle olmuyor Kahkaha

GameWorld
28-02-2009, 03:46   |  #7  
Üye
66 mesaj
mertemlek
Hani diyorum ki şu -sert çocuk- lafının yerine isim kullanarak konuşsak daha iyi olmaz mı? Bu arada ismimi de profilime girerek öğrenebilirsin.

Hani yani bizimde burada bi şanımız, şöhretimiz, otoritemiz var yani, lütfen yani cici kız böyle olmuyor Kahkaha

KahkahaKahkaha insanlara lakap takmak hoşuma gidiyor o yüzden yani yoksa saygısızlık olarak algılamayın.