oyuna girince ekran titriyor :((

HPQ-User
14-11-2010, 11:59   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

player_player sormuş:
metin2 adlı oyuna girince ekran titremeye başlıyor (normal diğer yerlerde yok nette gezinirken yada masaüstünde falan) ama öyle deprem oluyor gibi titremiyor her böyle 5 sn de falan 1 kez hızlı bir şekilde titriyor tabi böyle titredikçe oyun oybnayamıyorum... neyse bide olayın şu yönü var pc m deki fazla ve gereksiz programları siliyordum 1 tane gözüme 1 şey çarptı adını ne yazikki hatırlayamıyorum silmeden önce nete yazdım neyin nesidir diye online oyunlarda hile açmasını engelliyormuş sanırım adı p ile başlıyordu neyse sildim sorun ondanmı kaynaklanıyor onu bilmiyorum sadece işinize yarar diye yazdım neyse işte olay budur şimdiden sağolun... bu araa lütfen şunları önermeyin -ekran kartımı güncelledim -oyunu sildim baştan kurdum

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
1 gb ekran kartı var  (ati radeon hd 5400 series)(dxdiag dan baktıgımda 5450 yazıyor ekran kartı adında) 4 gb ram'ı var,32 bt işletim sistemi intel core i5 3.20 ghz windows 7 home basic fazlaad bilgim yok bunlarada baka baka yazdım :)

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; tr; rv:1.9.2.12) Gecko/20101026 Firefox/3.6.12

ReakaR
30-11-2010, 01:28   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
54 mesaj

Bahsettiğiniz dosya ile alakası olmadığını düşünüyorum.
- Metin2 gibi bir oyunda bunu yapıyor olması gerçekten ilginç... Oyun ayarlarıyla oynamayı deneyin.
Veya oyun ayarlarına gelip bir SS ekleyin, ben kendi ayarlarıma göre yardımcı olmaya çalışayım.

Erşah
01-12-2010, 15:32   |  #3  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

PC'n piyasadaki bir çok oyunu üst seviyede oynatabilecek bir pc.Sonuç olarak bilgisayarına başka bir oyun yükle.Ya da yüklü ise onda da aynı sorun oluyor mu? Format atmayı tavsiye etmekte istemiyorum.https://www.chip.com.tr/forum/iyi ... 151_wp1.html#989864 Sen önce @Karub arkadaşın dediklerini yap bakalım.