OyunCanavarı GTX'295'in Son hali

fatihserk
28-10-2009, 23:18   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

bak kardeşim aynı karttan ben aldım 767 tl ye gittigidiyordan aldım aynı olay benim başımada geldi kart bozuk sandım denemediğim kalmadı ve birçok uğraşlarımdan sonra başardım sorunun nerede olduğunu buldum birincisi power ilk evel sistemimi yazayım durumu sonra izah edeyim sizlere
e8500 cpu
x48-ds5 gigabyte anakart
2 gb dominator ddr2 ram
3 adet 76 gb 10000 rpm RAID0 hdd
ve son olarak 600 watt ocz power
vistada ve xp de bu kart 896 mb görüyor şok oldum çok uğraştım driver olayı felan dedim olmadı
2ila3 gün sonra donanım haberden mesut çevik beye mesaj gönderdim fakat geri gelen mesaj yeterli olmadı bir kaçgün sonra gigabyte türkiye distribütörüne mesaj ilettim anakartmı bu kartı desteklemiyor diye yolladığım mesajda anakartımın desteklediğini öğrendim ve bundan sonra bana kalan powerimi değiştirmek oldu sonunda 850 watt thermaltake marka power aldım taktım ve sonuç mükemmel ama yine olmadı olmayan yönü ise sadece tamamını görememem oldu 1200 mb civarı görüyorum kartın şuanda tabiki bukadarıyla crysis i açtım karşıma çıkan çözünürlüklere şaşırdım 22" monitörde normalde antializigler x16 iken son denemeden sonra qx16 dereceler çıktı tabi yine akıcı

yani lafın kısası 850 watt powerden aşağısı kesmiyor ve anakart mühim eğer anakart almak istersen nvidia 780i SLI chip setli anakart al başka bişe gerekmez
karşılıklı görüşmek istersen [email=fatihserk@hotmail.com]fatihserk@hotmail.com[/email] mail  yada ekle

Muhammet Arslan
29-10-2009, 19:02   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
216 mesaj

yuh bea akrabamıın 9800 gtsi o cozunulukte zor kasııo :S bence sende bi sorun war