Palm Pre: Yeni OS "yanlışlıkla" sızmış...

CHIP Online
09-09-2009, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

iPhone katili olarak yola çıkan Palm Pre'nin yeni yazılımı ortaya çıktı; ama yanlışlıkla...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/palm ... a-sizmis_15093.html

Resimlerle: CHIP Online özel: Palm Pre'yi test ettik!

Palm, işletim sistemi webOS'un yeni sürümünü piyasaya çıkarmak üzere. 1.2 numaralı sürüm App Market'ten satın alınan uygulamalar için daha iyi destek sunuyor. Haberin kaynağı boygeniusreport.com. Ayrıca yeni fonksiyonlar da sunuluyor. Mesela artık düzenleme menüsünde "hepsini seç" tıklama kutucuğu var, iyileştirilmiş bir tarayıcı deneyimi ve gelişmiş bir mail-uygulaması sunuluyor.

O2 şebeke operatörü iş telefonu Palm Pre'yi 4. çeyrekten itibaren Almanya'da sunmaya başlayacak. Fiyatı henüz belli değil. Aslında bahsettiğimiz bu yeniliklerin de henüz belli olmaması gerekiyordu ancak; yapılan açıklamaya göre bu bilgiler basına "yanlışlıkla sızdırılmış".

Palm Pre, ABD'de 6 Hazirandan bu yana sunuluyor ve oradaki kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Cihazın Türkiye'ye gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

Tüm konu: Palm Pre: Yeni OS "yanlışlıkla" sızmış...

İzleyin: Palm Pre iş başında

Resimlerle: CHIP Online özel: Palm Pre'yi test ettik!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Palm marka telefonları beğenir misiniz?

Ciim
09-09-2009, 10:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
454 mesaj

kullanmadım bir fikrim yok.. iphone um bana yetiyor..

EbRaR ErDeM
09-09-2009, 14:29   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,217 mesaj

Beğenmem.

Ciim
09-09-2009, 17:13   |  #4  
Yıllanmış Üye
454 mesaj

he bu arada yeni çıkan bu tarz telefonları tanıtırken süreki olarak iphone katili denmesini çok gülünç buluyorum zira bu iphone'un tanıtılan kaçıncı katili hatırlamıyorum ama benim iphone hala yaşıyor :))