pc de yapılan her hareketi kaydedebilme

HPQ-User
06-03-2008, 00:33   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

qwerty sormuş:
Ben casus yazılım denilen programları kendı sıstemımde kendı amcım dogrultusunda calıstırmak ıstıyorum ve ıstedıgım yazılımı buldugumda satın almak ıstıyorum.yazılımın mumkunse turkce olmasını ıstıyorum.amac a gelınce kendıme aıt  pc de bulunan farklı kullanıcıların yaptıkları ıslemlerı ekran goruntu kayıtlarını yazdıkları her kelımeyı.parolalı gırıslerde kullandıkları parolalara kadar raporlayan.ve calısırken antıvuruslere yakalnmayan ayrıca gızlı bır sekılde calısan bır yazılım arıyorum.kısacası ben kendı pcmde benden habersız hıcbırseyın yapılmasını ıstemıyorum.tam kontrol ıstıyorum.daha once yıne chıp ın tavsıye ettıgı netdadı programının deneme surumunu kullandım ama ne msn yazısmalarını gosterıyor ne parolaları kaydedıyor nede ekran goruntulerını kullanıslı bır sekılde ızletebılen bır player a sahıp degıl.daha gelısmıs ve detaylı vede lısanslı satın alınabılır bır yazılım arıyorum.lutfen yardımcı olun.simdiden ilginiz için tesekkur ederim...

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
intel core 2 duo 2.00 1gb ram.160gb hdd.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 Firefox/2.0.0.12

Banned
06-03-2008, 00:55   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Aman aman, kardeş biz ne senin bilgisayarına nede senin bu yazılım olayına girmeyelim. Her ikiside birbirinden teklikeli.