Pc toplıycam önerilerinizi bekliyorum

chocolatert
16-01-2012, 23:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Herkeze merhaba foruma yneı kayıt oldum ben direkt konuya gecıyım psp vita almaya karar vermıstım sonra topladıgım paraya bıraz daha katıyım masaüstü bilgisayar alıyım dedım ama cok kararsızım bilgisayardan fazla anlamam parçalarından felan o yuzden hala toplama mı alsam hazır sıstem mı alsam kararsızım ama toplama alırsam cok sorun olcagını sanmıyorum nasıl olsa vatan saturn gıbı yerlerden alacagım ıcın garantı konusunda da sorun olmaz dıye dusunuyorum hem onlarda bırleştırıyo bılgısayarı şimdi hazır sıstem alırsam alacıgm pc buydu http://www.vatanbilgisayar.com/M ... ils.aspx?I_ID=58176 
sizce nasıl bır pc bu bıde sunları da goz onune alın orjınal windows 7 bide offive v.b gibi seylerde gelıyo bunla daha karlı gıbı gelıyo ama ıntel ıslemcı bide su pc var bununda ekran kartını degıstırıp kullansam daha uyugn fıyatlı bır pc almıs olurum http://www.vatanbilgisayar.com/M ... ils.aspx?I_ID=57784  cok kararsızım önerilerinizi beklıyorum .Toplama yap diyenler amd işlemci olucak max butcem 2.600 400 tl ılede aoc 22'' monitör alıcam önerilerinizi beklıyorum

trucks_one
17-01-2012, 00:46   |  #2  
trucks_one avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
102 mesaj

amd olucak diyosun ama 1000 dolarlık doların kurunu bilmiyorum şu anda intelli iyi bir pc önerebilirim hatta chip kasım 2011 sayısında önermişti

Üst Seviye Oyun Pc'si 

Kategori              Bileşen                                                   Fiyat

Cpu:                   Core i5 2500k                                          210

Cpu Fanı:            Cooler master hyper 212 plus                     40

Anakart:              Asus P8P67(ATX)                                     180

Ram   :               2 X 2 GB DDR3-1600                                   40

Ekran Kartı:         AMD Radeon HD6970                                  370

Sabit Disk:          Samsung Spinpoint F3 HD103SJ(1 TB)            60

Optik Sürücü:      DVD Yazıcı                                                    25

Kasa:                Cooler Master Elite 430 500 watt  (atx)             75

Toplam ................................................................:  1000

Optik yazıcı ve Rami marka model yazmamşlar hız ve kapasite siini yazmışlar onu sen kendin bulursun

chocolatert
17-01-2012, 15:51   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

100 dolar sanırsam 1.7 - 2 mılyara denk gelıyo ve bence daha ıyı bırsey bulabılırım nede olsa 2.6 butcem var onerın ıcın tesekurler baska onerısı olan varmı ?