pct206 ya bilgisayardan yükleme

HPQ-User
18-03-2008, 23:48   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

gariphayat sormuş:
şimdi bilgisayardan oyun vs. yoklemek istiyorum.usb girişini de taktım bilgisayar tanıdı mı anlamadım yükleme yapamıyorum.netten araştırmada yaptım nasıl kullanılır edilir die fakat yeterli bilgi yada istediğimi bulamadım.bulduğum sayfada açılmadı. bahtsız bedevi :)))bilgisayar usatası arkadaş var onuda çağırdım araştırmak lazım dedi.anladımki bilgisayar ustası değilmiş:))aynı zamanda cep telefonu olarak kullanmak istemiyorum sadece oyun ve notlar için..teşekkür ederim.
anlatış şeklim biraz tuhaf oldu kusura bakmayın :)kolay gelsin.derdim yükleme yapmak

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Diğer
Sistem Özellikleri:
nasıl detay derken :) kendisi şarjı usb kablosu

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Media Center PC 3.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 2.0.50727)

sah1n
19-03-2008, 09:09   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,757 mesaj

Ben hiç bir şey anlamadım usb den oyun mu oynamak
istiyorsun hadi böyle anladım diyim usb yle cep telefonu bağlantısını kuramadım.
cep telefonundan mı bağlanmak istiyorsun.

Kapalı Hesap (34907)
19-03-2008, 09:17   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

Arkadaşım bilgiler eksik olmuş  bağlantı yapmak istediğin pc işletim sistemin XP anladığım kadarı ile Vistada sorun olmayacaktır otomatik yazılım donanım sürücüsü yüklenecektir, cep telefonuna pcden bağlantı yapamıyorsun doğrumu.,? Doğru ise cep tel.model markası ile telefonlara ait yazılım,oyun resim veya tüm bigi ve belgeleri aktarman için mesela nokia için PCsuite var.bu yazılım Nokia gsm tel.,ile pc arasındaki köprü görevi görür.verdiğim örnek diğer marka model gsm tel için'de var.
PCden usb,kızıl ötesi,blutut.aracılığı ile bağlantı yapabilirsiniz gereken tel markasına mod.uyumlu yazılımı üreticinin sitesinden bulmandır.veya buna benzer tüm gsm tel,kapsayan yazılımlarda var.Unutmaman gereken diğer husus USB bağlantısı yapıyorsan USB bağlantısı yaptığın kablonun dku2-dku5 gibi özelliklerine dikkat etmen ve o donanımın sürücüsünü kurup kabloyu pc ye tanıtman gereklidir.