Perfect Keylogger Yardım!

Aykun
26-06-2010, 11:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

Geçenlerde pcmi antivirüs ile tarattım ve Perfect_Keylogger buldu ama tam sürüm olmadığı icin silme yetkisi yok bende bunun üzerine antikeylogger yükledim ve bpkwb.dll adlı dosyayı buldu ve durdurdu dedi.Bende bu dosyayı güvenli modda sildim acaba keylogger silinmismidir yada silme yöntemlerini lütfen söylermsnz..

oggz
29-06-2010, 15:57   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Dostum senin ilacın panda antivirüs pro 2010.Pandayı yükle ayarlarını en yükseğe al güncellemelerini yap sonra tam sistem taraması yaptır. Tam sistem taraması birazda sisteminin özelliklerine göre biraz uzun sürebilir.Taramayı güvenli modda yapmana gerek yok.Panda her halükarda bulup temizleyecektir.Keyloggerlar elle kolay silinmezler silinmemiş olma ihtimali yüksek,sistemini tehlikeye atma sen benim dediklerimi yap;)

Panda antivirüs pro 2010:
http://acs.pandasoftware.com/marketing/promo/AP10promo.exe

NOT:30 günlük deneme sürümüdür.30 gün boyunca programın her türlü özelliğinden sınırsız faydalanabilirsin.Fakat 30 günün sonunda programın yeni çıkan virüsleri tanıyabilmesini sağlayan güncellemeleri indirmez.

Son Düzenleme: oggz ~ 29 Haziran 2010 16:02
Atilla Sarıtaş
29-06-2010, 17:22   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Anti-Keylogger programı olarak sana tek tavsiye edebileceğim program bu işin üstadı.
Zemana Antilogger 1.9.2 arka planda çalıştığı ve bilgisayarı tarama gibi bi fonksiyonu olmadığı için bilgisayarda kasma, donma, yavaşlamaya sebep olmaz. Programı yükledikten sonra bilgisayarı baştan başlat bilgisayar açıldığında çalışmaya çalışan tüm programları süzgeçten geçirir ve yakaladığı sana uyarır izin ver ya da engelle seçenekleriyle istediğini yapabilirsin. Ayrıca program Türkçe.