Pes dedirten Çin işi kopya telefonlar...

CHIP Online
28-09-2011, 00:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Gerçeği ile neredeyse aynı olanlar, bizi şaşırtanlar ve fazlası... Hepsi burada...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/pes- ... lefonlar_29374.html

Resimlerle: Pes dedirten Çin işi kopya telefonlar...

Arabalar, kıyafetler, dizayn ürünleri... Çinliler her orjinali çekinmeden kopyalayabiliyor. Ve telefonlar da artık bu pazarda büyük bir yer almaya başladı.

Asya'da bulunan büyük online marketler telefonların sahte ve kopya sürümlerini satıyorlar. HTC, Samsung, Apple, Sony Ericsson, Nokia veya Vertu hiç farketmiyor. Tüm bu telefonların Asya'da bir kopyası mevcut.

CHIP Online olarak kopya ürünleri ve ayrıntılarını sizin için araştırdık. Galeri sayfamızda ürünleri ve ayrıntılılarını bulabilirsiniz.

Size de pes dedirtecek akıl almaz taklit ceplere ulaşmak için tıklayın...

Tüm konu: Pes dedirten Çin işi kopya telefonlar...

Resimlerle: Pes dedirten Çin işi kopya telefonlar...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Bir telefonu sahtesinden ayıran en büyük özellik nedir?

Kapalı Hesap (200174)
28-09-2011, 00:50   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

evet çin'liler herşeyin kopyasını yapar oldu 
Buna ne dersin peki çin işi lamborghini
Telefon onlar için çok ufak bir ayrıntı Gülüş

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (11) ~ 28 Eylül 2011 00:51
okinkurt
28-09-2011, 02:16   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

adamlar cin malı felan diyozda para poh gibi oldu adamlarda harcamaya yer bulamıyolar bu arada bunların ürettigi kaliteli mal varmı acaba yakında insanında cin malını yaparlarsa şaşırmıcam .

Kapalı Hesap (200174)
28-09-2011, 02:27   |  #4  
Kapalı Hesap
3,759 mesaj

hacı resmen kopyalamışlar arabayı orjinal lamorghini ile karşılaştırdım jantlardaki deliklere kadar kopi etmiş namıssızlar Gülüş

okinkurt
28-09-2011, 03:57   |  #5  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

cok güzzel araba ya :D bu adamların kopyalayamayacakları bişey yok heralde bide saglam kopyalasalar güzel olucak cok ucuza yapıp satıyolar bizim burda köylüler felan cok alır cin malı fenerler bende aldım yalan sölemiyim 5 tl şarzlı fener abi ilk başta bi şok luyolarmıdır nedir ilk şarzı bittikten sonra alet bidaha şarz tutmuyo alıpta 1 sene kullanan yok :D yani cin malı kadar dandik bişey görmedim ben dandik ötesi rezalet ya ama kafana silah dayayıp zorla satmiyiler almıcan abi az ucuz diye alıyosun elde patlıyo mesela bu araba az kullan yolda dagılır kesin :D original lamborgibi ne kadara maal oluyor cinliler bunu ne kadara yaptı cok merak ediyorum :D ne zaman bişey satın alsam parca türü hep arkasına bakarım yüzde 99 u cin malı made in turkey yazısını arada bi görünce seviniyorum :D cin malı cok telefon var milletin elinde patlıyan şarz da mesela kadının biri kurcalarken patlıyo baya yaralanmıştı cin malı şarz aletleri telefonlar alayı beş para etmez.

Son Düzenleme: okinkurt ~ 28 Eylül 2011 04:00
Kapalı Hesap (200174)
28-09-2011, 13:52   |  #6  
Kapalı Hesap
3,759 mesaj

allah var doğru sölemek gerek benim aracın mazot pompası bozulmuştu aslında araç abiminde ben kullanıyorum ruhsat onun ama devamlı ben sürerim peugeot partner dediğim gibi mazot pompası bozuldu bende orjinal ürün hastalığı var bilirsin Gülüş dedim tamirle ne uraşacam alır sıfırnı takarım gittim tabi bayiye bi pompa 1.380 tl orjinali. Sanayi'yi biraz dolaştım yan sanayi aradım buldumda çin malı dedim bu sefer bunu alalım sonra geniş bir zamanda orjinali alıp takarız yanyana koyunca orjinalle hiç farkedilmiyor üzerinde made ın chına yazmasalar belli olmaz 1 2 yıldır kullanmaktayım sızdırma,kaçırma gibi ters şeyler oluşmadı marş'a dokununca çalışıyor araba gaz pedalına sinek konsa gaz yiyor pompa çok güzel bir tek çin malı olması rahatsız ediyor
bazen kalitelide üretiyorlar Gülüş
okinkurt kardeşim aslında adamları tebrik ediyorum diceksin neden kaliteli veya kalitesiz üretim yapıp dünyaya satıyormu evet biz onuda yapamıyoruz........
fransa peugeot'u üretir pompası 1 milyara satar almanya bmw mercedes'i yapar bize satar  mercedes'in bi pompası 3 bin euro kompresör modellerinin halkı bizi düşünen yokki bende gider çin malı alırım Gülüş

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (11) ~ 28 Eylül 2011 14:01
okinkurt
28-09-2011, 14:40   |  #7  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

1.300 tl de cokmus yaw :D bizim ilk yerli üretim araba nası olicek acep :D abi ben şahsen cin malı almam ama başka yokki cakı bile cin malı allah bilir üstümdeki giyside öledir adamları takdir etmemek mümkün değil kötü mötü satıyolar gene dedigin gibi bizde oda yok :D biz kaliteli yapıyoruzda ne oluyoki :D az evvel meraktan 3g modeme baktım nereli bu amca diye buda cinli cıktı :D bizim burda miylyoncu var alayı cin malı hep herşey fincan takımları felan acayip ucuza satyolar bahce makasları aklına ne gelirse fincanlar güzelde taarım aletleri en fazla 2 gün gidiyor. yerli malı yurdum malı bulursa herkes ondan kullanmalı :DD