Phılıps Monitör

Hamit21
26-07-2008, 15:21   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
50 mesaj

Selam...
Yeni 19 İnç Phılıps marka LCD monitör aldım.Monitörle beraber VGA kablusunun yanısıra 2 ucuda USB Jaklı bir kablo daha verildi bana.Bu kablonun bir ucunu Kasadaki herhangi bir USB Poruna takıyorum diğer ucuda Monitörün arkasında bulunan Porta taktım Fakat herhangi bir değişiklik olmadı,Yani bu kablonun ne olduğu ve neye yaradığını bilen varmı? Kitapçığında bununla ilgili bir Not bulamadım.Yanıtlarsanız sevinirim..Şimdiden teşekkür ederim.

cicin_61
28-07-2008, 12:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
275 mesaj

monitörün tam markasını verseydin yardımcı olabilirdik arkadaşım doğrusu bende anlayamadım ama monitörünün özelliklerine  sitelerden dolaşıp bakabilirsin.bence monitörün büyük ihtimal bağımsız multimedya cihazlarlan pc den bağımsız şekilde çalışabiliyodur. ve bunun içinde bu aparatı koymuşlardır yani demek istediğim elinde herhangi bir flash disk gibi bişeler varsa sen bunu monitöre takıp fotoğraflara bakabilirsin.

Fatih_ARMAĞAN
28-07-2008, 12:15   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,804 mesaj

Bence USb uzatma dır.. yani şu şekilde söylim monitörün sağını solunu iyice inceleyin kabloyu taktığınız yer haricinde  bir yerinde usb girişi vardır.. yani size kolaylık sağlamak için usb uzatması gibi bir özelliği bulunuyor olabilir...